Рік після краху танкера Delfi: історія та наслідки аварії

Рік після краху танкера Delfi: історія та наслідки аварії

Рік після краху танкера Delfi: історія та наслідки аварії Суспільне Одеса

22 листопада 2019 року на узбережжі одеського пляжу "Дельфін" затонув танкер Delfi. На борту було троє: капітан та два члени екіпажу. Їх евакуювали та направили до лікарні. Аби підняти судно та перемістити його з акваторії пляжу знадобився майже рік. У річницю аварії Delfi Суспільне Одеси нагадує, як це відбувалося.

Що сталося 22 листопада 2019 року

22 листопада через шторм в Одеській затоці зірвало з якоря танкер Delfi, порт приписки якого — Румунія, а судновласник — із Сполученого Королівства. За словами капітана Одеського порту Кирила Цюпка, цей корабель був "сірим", без необхідної реєстрації. А з кінця 2018 року у судна були відсутні будь-які документи.

Спершу судно перебувало в акваторії порту "Південний". Вітер зі швидкістю 12 метрів на секунду відніс його в бік Одеси. Виконувач обов'язків начальника адміністрації порту Денис Карпов повідомив, що танкер дрейфував з 20 листопада. Сигналів SOS екіпаж не подавав і відмовлявся покидати танкер без дозволу судновласника, зв'язатися з яким було неможливо.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїУНІАН

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

Евакуація екіпажу

На борту було троє людей: капітан та два члени екіпажу. Рятувальні служби не могли підійти до танкера через погодні умови. Евакуацію моряків розпочали після того, як танкер ліг на борт. Тоді до судна відправили водолазів, які евакуювали капітана, старшого механіка та матроса.

Під час рятувальної операції судно хитало хвилями. За словами начальника Київського відділу КП "СВС" Сергія Мітяєва, який також брав участь в операції, найскладнішим було врятувати капітана.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїСергій Мітяєв, фото:odessa.online

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

"Під час евакуації він (капітан - ред.) втрачав свідомість, і взагалі був у тяжкому стані. У нього була гіпотермія нижньої частини тіла. Він дуже довго перебував у крижаній воді. Зрозуміло, жодного сприяння він надати не міг," — розповів Мітяєв.

Зрештою команду танкера евакуювали на берег і доставили до медичного закладу. У них діагностували переохолодження.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїСуспільне Одеса

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

Евакуація танкера з узбережжя

25 листопада капітан Одеського морського порту Кирило Цюпко заявив, що Адміністрація морських портів України почне самостійно знімати танкер з мілини приблизно за два тижні, якщо судновласник не зробить це самостійно. Цюпко зазначив, що на початок робіт у судновласника є тиждень, а на самі роботи – два тижні.

10 січня водолази почали проводити роботи для виявлення ушкоджень судна. Перевірку замовив власник танкера, аби оцінити збитки. Результати дослідження експерти мали надати до 15 січня.

21 січня АМПУ запропонувала два варіанти усунення танкеру Delfi з берега пляжу Дельфін. Один з них – розрізати танкер, це мало зайняти 100 днів. Другий варіант – ліквідувати пробоїну та відшвартувати судно. Така робота тривала б орієнтовно 50 днів. Зазначимо, судно лежало на лівому борту, а на правому була пробоїна довжиною приблизно 10 метрів та шириною майже 2 метри.

31 січня капітан морського порту Кирило Цюпко повідомив, що 31 березня — останній день для судновласника, аби прибрати Delfi з узбережжя Одеси.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїmintrans.news

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

"23 січня представник судновласника отримав від мене вимогу, він її не заперечував, є якісь моменти, він просить трохи більше часу на якісь технологічні моменти, але в принципі він з усім згоден," — розповів тоді капітан.

8 квітня власники танкера Delfi надіслали листа на адресу генпрокурорки Ірини Венедіктової, в якому зазначили, що однією із причин затримок демонтажу судна начебто є "зацікавленість окремих людей" в привласненні бюджетних коштів.

16 червня тодішній голова Одеської ОДА Максим Куций заявив, що танкер Delfi планують прибрати з пляжу за допомогою повітряних балонів. Після цього буксири мали відтягнути судно до порту. Куций зазначив, що з такою ідеєю виступив власник затонулого танкера.

25 червня судновласнику танкера подовжили термін прибирання судна з узбережжя пляжу Дельфін в Одесі до 20 липня.

1 липня водолази почали готувати танкер до підйому з мілини. Також на окремих ділянках власник судна намагався задіяти спеціального робота.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїфото: ukr.net

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

2 липня власник компанії "Смарт Марін Концепт", яка займалася підйомом, Дмитро Євдокімов розповів, що основні роботи з евакуації затонулого танкера Delfi планують завершити до 14 липня. Утім дотриматись строків не вийшло.

18 липня на пляжі Дельфін розпочали роботи з підйому затонулого танкера Delfi. На місці працювали 2 буксири. До танкера прив'язали канати, за допомогою яких намагалися вирівняти судно. Утім 19 липня підняття Delfi перенесли, оскільки танкер виявився заважким. Того ж дня водолази мали полегшити судно, позбавивши кормовий відсік й носовий трюм води. Також фахівці планували дістати понтон, який лопнув під час спроби вирівняти судно.

Тоді на місці проведення робіт чергували нацгвардійці, рятувальні бригади й прикордонні катери. Вони слідкували за безпекою на узбережжі та в морі.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїфото: ukr.net

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

21 липня власник затонулого на одеському пляжі танкера попросив подовжити термін підняття судна до 10 серпня. Однак Одеська ОДА звернулася до Кабінету міністрів з проханням передати право на підйом Delfi Адміністрації морських портів.

22 липня власнику затонулого танкера знову продовжили термін підйому судна до 26 липня.

24 липня АМПУ оголосила тендер на прибирання танкера з акваторії морського порту в Одесі. Оголошена вартість робіт складала 24 мільйони 682 тисячі гривень. Того ж дня на пляжі "Дельфін" втретє намагалися вирівняти танкер Delfi та поставити його на рівний кіль.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїСуспільне Одеса

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

25 липня о 06:00 ранку на пляж "Дельфін" в Одесі знову підійшли буксири, аби підняти затонулий на узбережжі танкер Delfi. Однак металевий трос, що був прикріплений до танкера, відірвався під час чергової спроби підняти судно.Тоді голова Одеської ОДА Максим Куций заявив, що буксири "технічно неспроможні повернути Delfi на рівний кіль".

27 липня виконувач обов’язків директора АМПУ Олександр Голодницький розповів, що адміністрація морських портів України планує почати прибирання танкера Delfi з узбережжя пляжу наприкінці серпня.

Тогож дня компанія-підрядник продовжила евакуацію затонулого танкера та почала шукати нові буксири. За словами засновника компанії Smart Marine Concept Дмитра Євдокімова, тоді не було жодних підстав для того, аби відмовлятися від продовження робіт.

2 серпня стало відомо, що затонулий танкер Delfi можуть розрізати, аби прибрати з узбережжя пляжу "Дельфін". Держекоінспекція не підтримала таке рішення, оскільки це могло призвести до "масштабного забруднення".

9 серпня поруч із затонулим Delfi вкотре почали підготовчі роботи. До судна наблизився плавучий кран та буксири, однак того дня в АМПУ Суспільному повідомили, що підіймати танкер поки що не планують.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїГлавком

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

11 серпня адміністрація морських портів України уклала договір з компаніями "Краншип" та "Бруклін-Київ", які мали прибрати танкер з пляжу "Дельфін".

13 серпня міністр інфраструктури України Владислав Криклій повідомив, що судно приберуть протягом двох тижнів. Роботи мали повністю завершити до Дня Незалежності України – 24 серпня. Але 15 серпня власник Delfi звернувся до Господарського суду Києва із позовом до Адміністрації морських портів України. У такий спосіб він хотів заборонити будь-які дії щодо судна.

20 серпня підготовчі роботи з евакуації танкера були завершені на 70 відсотків.

21 серпня керівник компанії “Краншип”, якій доручили прибирання судна, Андрій Іванов розповів, що танкер приберуть з узбережжя не раніше початку жовтня.

26 серпня технічні роботи з вирівнювання Delfi завершили.

6 вересня в Одесі почали завершальний етап операції з підняття та прибирання Delfi. А вже 10 вересня танкер прибрали з пляжу та почали транспортувати до міста Чорноморськ.

12 вересня евакуйований танкер Delfi підняли на необладнаний берег причалу № 24 морського порту Чорноморська.

Забруднення екології та збитки

25 листопада екологи зафіксували перевищення норми забруднення моря в 19 разів в районі танкера Delfi.

27 листопада навколо танкера почали встановлювати плавучі бонові загородження, які мали допомогти ізолювати забруднену дільницю води та згодом очистити її.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїФото: Facebook/Андрій Ставніцер

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

21 травня з танкера Delfi стався витік палива.

18 червня екологи обстежували територію навколо танкера й не виявила забруднення поверхневих вод. За результатами аналізів проб води, перевищення вмісту нафтопродуктів також не встановили.

21 червня з танкера знов стався витік палива. А 22 червня пляма з затонулого танкера Delfi вкрила до 400 квадратних метрів води.

Наступного дня правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом забруднення Чорного моря біля затонулого танкера. Також вони взяли під особистий контроль процес підйому та буксирування судна.

23 червня, за результатами експертизи, вміст нафтопродуктів у морі знизився. 22 червня показники були в 16,4 раза більші норми.

Тоді на місці аварії були помітні маслянисті плями та сіра плівка сріблястого кольору. У Держекоінспекції припустили, що такі показники та візуальні сліди нафтопродуктів засвідчують про наявність пошкодження бонів огородження.

Натомість 24 червня екологи не зафіксували забруднення Чорного моря нафтопродуктами біля танкера.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїКореспондент.net

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

26 червня через продовження викидів із затонулого судна та перевищення у морській воді допустимих норм нафтопродуктів частину пляжу Дельфін закрили для відвідувачів.

28 червня представники громадської організації "Зелений лист" обстежили дно затонулого танкера Delfi на пляжі "Дельфін" в Одесі. На думку еколога Владислава Балінського, судно заселяли гідробіонти, які перетворювали його на штучний риф.

15 липня фахівці екологічної інспекції знову зафіксували викид палива біля затонулого танкера Delfi.

16 липня працівники рятувально-водолазної служби міськради Одеси помітили сліди від викиду нафти біля затонулого танкера Delfi.

22 липня на пляжі Дельфін вкотре зафіксували викид нафтопродуктів. Площа забруднення склала майже 80 квадратних метрів. Викиди палива на той момент призвели до збитків у понад 15 тисяч доларів.

26 липня регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Одеській області визнала крах судна Delfi надзвичайною ситуацією.

31 серпня голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований повідомив, що підйом на рівний кіль танкера не спричинив забруднення Чорного моря.

3 вересня інспектори Державної екологічної інспекції Одещини зафіксували викид нафтопродуктів поруч із танкером. Пляма вкрила 70 квадратних метрів води.

10 вересня інспектори Державної екологічної інспекції зафіксували "невелику" пляму від нафтопродуктів після підйому танкера Delfi.

Того ж дня голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований розповів, що загальна сума збитків, завдана витіканням забруднюючих речовин з танкера Delfi, склала 16,3 тисячі доларів, що у гривнях — приблизно 453 тисячі.

Загалом евакуація танкера Delfi обійшлася у понад 500 тисяч доларів та перевищила суму, вказану у контракті, розповів Андрій Іванов, представник компанії "Трансшип", яка займалася евакуацією. Кошти на транспортування судна виділили приватні компанії.

30 вересня голова Держекоінспекції України Андрій Мальований розповів, що власнику танкера Delfi нарахували 16 тисяч доларів збитків за завдану довкіллю шкоду. Цього не вистачить, аби компенсувати завдану екології шкоду.

Кримінальні провадження та розслідування

29 листопада правоохоронці встановили, що танкер Delfi міг бути причетним до незаконних оборудок, через що за ним велося постійне спостереження.

Спеціальна оглядова група Морської охорони прикордонного відомства оглянула Delfi та перевірила ймовірну причетність до протиправної діяльності. Вантажу, заборонених предметів та ознак здійснення незаконної діяльності на судні не виявили.

Однак прикордонники зафіксували низку порушень у суднових документах. Також вони відмітили незадовільний стан самого судна, а це могло загрожувати навігаційній та екологічній безпеці, особливо в тих погодних умовах, що прогнозували синоптики.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїsegodnya.ua

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

За інформацією Державної служби морського та річкового транспорту України, основною причиною аварії стали порушення з боку судновласника та капітана судна.

Зокрема встановили, що судновласник не забезпечив танкер системою управління безпекою, паливно-мастильними матеріалами, тощо. Аварійне судно обслуговувалося командою з трьох членів екіпажу (за міжнародними нормами, мінімальна кількість для такого судна — 5 людей).

20 лютого правоохоронці повідомили про підозру капітану танкера Delfi. Йому закидали порушення правил безпеки руху та експлуатації водного транспорту, що створило небезпеку для життя людей.

13 березня капітана танкера випустити з-під варти під особисте зобов'язання.

13 липня міський голова Одеси Геннадій Труханов заявив, що хоче через суд стягнути з власника танкера Delfi компенсацію за зруйнований хвилеріз.

6 серпня Приморський районний суд Одеси призначив покарання капітану затонулого в Одесі танкера Delfi у вигляді одного року обмеження волі умовно.

3 вересня Господарський суд Одеської області частково задовільнив позов АМПУ й наклав арешт на танкер Delfi, що належить компанії-судновласнику Mister Drake PC. Суд також надав АМПУ право на переміщення, віддалення та видалення танкера.

12 вересня Володимир Зеленський під час брифінгу в Одесі назвав власників танкера Delfi "злочинцями". Однак назвати бенефіціарів президент пообіцяв після місцевих виборів. За його словами, власники Delfi — представники "однієї з політичних партій України".

23 вересня Господарський суд Одеської області зупинив провадження щодо стягнення з власника Delfi більш як двох мільйонів гривень. Причина – подання від АМПУ апеляційної скарги на попереднє рішення.

Спроби проникнути на танкер

З 30 листопада до 2 грудня 2019 року співробітники прикордонної служби зупинили та передали поліції 6 осіб, які планували дістатися морем до танкера Delfi або вже зробили це.

4 травня співробітники КУ "Рятувально-водолазна служба" зупинили на пляжі "Дельфін" в Одесі чоловіка, який намагався потрапити на танкер Делфі. Він нібито поводив себе неадекватно та погрожував рятувальникам. За попередньою оцінкою, чоловік перебував у нетверезому стані.

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аваріїФото: Микола Покровський

Рік після краху танкеру Delfi: історія та наслідки аварії

26 червня на сторінці рятувально-водолазної служби Одеської міськради в Facebook розповіли, що двоє чоловіків о 17:30 забралися на затонулий танкер Delfi на пляжі "Делфін" в Одесі. Вони не реагували на прохання рятувальників покинути судно, тому довелося викликати поліцію.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди