Капітана танкера Delfi, що затонув біля берегів Одеси, випустили з-під варти

Капітана танкера Delfi, що затонув біля берегів Одеси, випустили з-під варти

Капітана танкера Delfi, що затонув біля берегів Одеси, випустили з-під варти
Facebook

Випустити з-під варти та призначити особисте зобов'язання - таку міру запобіжного заходу обрав Київський районний суд капітану танкера Delfi. Про це розповіла прессекретарка Одеської прокуратури Тетяна Ющенко.

Наразі досудове розслідування триває, проводяться слідчі дії.

“Київський районний суд міста Одеси за клопотанням прокуратури Одеської області вчора розглядав запобіжний захід підозрюваному. Оскільки санкція статті, яка інкримінована капітану передбачає максимальну відповідальність у вигляді до трьох років обмеження волі. Прокурор звернувся з максимально можливим запобіжним заходом, який забезпечить дотримання капітаном судна своїх процесуальних обов`язків у вигляді особистого зобов`язання. Судом таке клопотання прокуратури було задоволено і обрано такий запобіжний захід, обирати більш тяжкий запобіжний захід санкція статті не дозволяє,” – зазначила прессекретарка Одеської прокуратури Тетяна Ющенко.

Що відомо:

  • 20 лютого прокурори повідомили про підозру капітану танкера Delfi. Йому закидають порушення правил безпеки руху та експлуатації водного транспорту, що створило небезпеку для життя людей.
  • Розпочали кримінальне провадження за фактом можливого порушення статутних правил несення прикордонної служби службовими особами Державної прикордонної служби України.
  • Адміністрація морських портів пропонує два варіанти усунення танкеру Delfi з берега пляжу "Дельфін", за умови, якщо власник відмовиться від своїх повноважень.
  • 22 листопада 2019 року через шторм в Одеській затоці зірвало з якоря танкер Delfi. Його прибило до хвилерізу на пляжі "Дельфін". На борту були капітан та два члени екіпажу. Їх евакуювали та направили до лікарні.

Вибір редакції

На початок