Стало відомо коли мають підняти з моря танкер Delfi

Стало відомо коли мають підняти з моря танкер Delfi

Стало відомо коли мають підняти з моря танкер Delfi
.

Адміністрація морських торгівельних портів України почне самостійно знімати танкер Delfi з мілини приблизно за два тижні, якщо судновласник не зробить це сам. Про це журналістам Суспільного повідомив капітан Одеського морського порту Кирило Цюпко. Він зазначив, що на початок робіт у судновласника є тиждень, а на самі роботи – два тижні.

“Я висуваю вимоги судновласнику у письмовому вигляді на офіційну зареєстровану адресу компанії. Висуваю йому терміни, згідно з якими він повинен почати підйом і згідно з якими, він повинен закінчити” – розповів капітан морського порту Кирило Цюпко.

За його словами, якщо власник цього не зробить, то питання перейде до юридичної Адміністрації морських портів України. Також майно може перейти в державну власність згідно з кодексом торгівельного мореплавання України.

Нагадаємо, 22 листопада через шторм в Одеській затоці зірвало з якоря танкер Delfi. Спершу судно перебувало в акваторії порту «Південний». Вітер зі швидкістю 12 метрів на секунду відніс його в бік Одеси. На борту було троє: капітан та два члена екіпажу. Їх евакуювали та направили до 11 міської лікарні.

За фактом аварії правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Подію кваліфіковали за статтею «порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту». Цю інформацію нам підтвердила речниця Головного управління Нацполіції в Одеській області Любов Гордієвська. Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років або обмеження волі на строк до трьох років.

На початок