Івано-Франківщина і Сумщина перебувають на "помаранчевому" рівні епіднебезпеки, інші регіони "жовті"

Івано-Франківщина і Сумщина перебувають на "помаранчевому" рівні епіднебезпеки, інші регіони "жовті"

Івано-Франківщина і Сумщина перебувають на "помаранчевому" рівні епіднебезпеки, інші регіони "жовті"
. Фото: Суспільне Поділля

Дві області — Івано-Франківська і Сумська — перебувають на “помаранчевому” рівні епіднебезпеки станом на ранок 14 січня. Решта регіонів належать до “жовтої” зони. Відповідні дані оприлюднені на сайті Міністерства охорони здоров'я.

За даними МОЗ, в Івано-Франківській області два дні поспіль і у Сумській області три дні поспіль фіксується перевищення коефіцієнту виявлення випадків інфікування коронавірусом.

Станом на 13 січня рівень захворюваності на коронавірус в Україні становив 183 на 100 тисяч осіб при пороговому значенні 75 випадків на 100 тисяч жителів. Серед регіонів найвищий рівень захворюваності у Києві — 379 випадків на 100 тисяч населення.

Рівень госпіталізацій та завантаженості ліжок із киснем не перевищені в жодному регіоні.

Івано-Франківщина і Сумщина перебувають на "помаранчевому" рівні епіднебезпеки, інші регіони "жовті"
Фото: скрін з сайту МОЗ

Що відомо

  • За добу 13 січня в Україні виявили 10 476 нових підтверджених випадків COVID-19 (з них дітей – 663, медпрацівників – 241). Летальних випадків – 140.
  • Вчені Національної академії наук України дійшли висновку, що в Україні починається чергова хвиля захворюваності на коронавірус. Про це йдеться у прогнозі розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 12–25 січня, підготовленому фахівцями Інституту проблем математичних машин і систем НАН України.
  • Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін повідомив, що у 2022 році Україна отримає загалом майже 42 мільйони доз вакцини проти COVID-19.
  • 18 грудня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що в Україні підтвердили перший випадок захворювання новим штамом коронавірусу "Омікрон". Згодом Ігор Кузін повідомив, що пацієнт одужав.
  • Міністерство охорони здоров'я погодило бустерне щеплення для всіх категорій населення від 18 років. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
  • Міністерство охорони здоров'я розглядає можливість дозволити з квітня 2022 робити щеплення проти коронавірусу дітям від 5 років.

Читайте також

Коронавірус і туберкульоз мають схожі симптоми — МОЗ

В Україні змінили змішані схеми вакцинації проти COVID-19

Чи варто робити бустерне щеплення та коли очікувати спад пандемії. Розповіла епідеміологиня

Бустерна доза вакцини проти COVID-19. Як вона діє та чи захищає від "Омікрону"

Бустерну дозу вакцини проти коронавірусу дозволили робити всім українцям. Що варто знати

У ВООЗ назвали причину появи нових штамів коронавірусу

"Онуки наших онуків інфікуватимуться SARS-CoV-2". Що буде з коронавірусом після пандемії

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок