Українські військові відбили наступ росіян на Чернігів та захопили трофеї

Українські військові відбили наступ росіян на Чернігів та захопили трофеї

Українські військові відбили наступ росіян на Чернігів та захопили трофеї
. ФОТО: Валерій Залужний

На чернігівському напрямку та безпосередньо на підході до Чернігова українським військовим вдалося утримати оборону та відбити прорив російських військ. Про це 25 лютого повідомляє головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

"Ворожа техніка вимушена була відступити з Чернігова у напрямку Сєднєва та з Городні у Семенівки. Ворожі трофеї у вигляді техніки та документів з особистими даними росіян", — повідомив Залужний.

Так виглядає "трофей"
Так виглядає "трофей". ФОТО: Валерій Залужний

Так виглядає "трофей"
Так виглядає "трофей". ФОТО: Валерій Залужний

Що відомо

  • Вранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • 21 лютого президент РФ Володимир Путін визнав правосуб'єктність самопроголошених "ЛНР" і "ДНР" і підписав відповідний указ. Путін заявив, що "Л/ДНР" визнають у межах Донецької та Луганської областей, і підтвердив, що це означає крах Мінських домовленостей.
  • Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна рада проголосувала за запровадження воєнного стану.
  • Речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Москва готова вести перемовини з керівництвом України про нейтральний статус України і відмову від розміщення на українській території озброєння.
  • Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що станом на вечір 24 лютого тривають важкі бої тривають на Луганщині, на Сумщині, на північ від Києва та на півдні України. Також РФ готує нову хвилю атак, в тому числі з повітряним десантом.
  • 24 лютого США та Велика Британія запровадили додаткові санкції проти РФ. Також додаткові антиросійські санкції погодила Європейська рада.
  • За даними Генштабу ЗСУ, Росія закинула в Україну понад 60 батальйонних тактичних груп з метою блокування Києва і створення сухопутного коридору до окупованого Криму.
  • Ввечері 24 лютого президент Володимир Зеленський закликав лідерів ЄС запровадити потужні економічні та фінансові санкції проти РФ. Також він підписав указ про загальну мобілізацію.
  • В ОБСЄ повідомили про термінову евакуацію з України усіх міжнародних співробітників.
На початок