Відомі переможці другого конкурсу Book Pitch від "Книжковго Арсеналу" та ОМКФ

Відомі переможці другого конкурсу Book Pitch від "Книжковго Арсеналу" та ОМКФ

Відомі переможці другого конкурсу Book Pitch від "Книжковго Арсеналу" та ОМКФ

30 липня у "Мистецькому арсеналі" в Києві відбувся другий книжковий пітчинг від "Книжкового Арсеналу" та Одеського міжнародного кінофестивалю. Мета проєкту – знайти сучасні українські книжки для їх подальшої екранізації. Про це повідомляє Читомо.

У 2021 році конкурс відбувається вже вдруге. Переможці отримають призи від Книжкового Арсеналу та ОМКФ, а також нагоду представити свій твір найкращим українським продюсерам і режисерам:

  • "Світлий шлях: історія одного концтабору" Станіслава Асєєва – проморолик;
  • "Кокліто" Павла Матюші – участь у професійній частині ОМКФ для пошуку продюсера;
  • "Чемпіонський бій Мері Дяків" Владислава Івченко – script doctoringПослуги з покращення певних аспектів твору, зокрема структури, діалогів, темпу, теми та інших елементів від продакшн-компанії Star Media;
  • "Летіла в небі чорна птаха" Анни Біленької – консультація з презентації ідеї фільму.

На участь у другому книжковому пітчингу було подано 38 заявок, з яких 32 пройшли технічний відбір. Саме серед них експертна комісія обирала фіналістів.

Book Pitch

До складу журі увійшли: програмний консультант Одеського міжнародного кінофестивалю Алік Шпилюк, менеджерка культурних проєктів Богдана Неборак,  кураторка літературних програм Мистецького арсеналу Оксана Щур, шеф-редакторка кінокомпанії Star Media Леонора Пащенко.

Для участі організатори (Одеський міжнародний кінофестиваль та Книжковий Арсенал) добирали літературні художні твори, опубліковані у 2019-2021 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм).

Проєкт Book Pitch було започатковано у 2020 році Міжнародним фестивалем "Книжковий Арсенал" та Одеським міжнародним кінофестивалем.

Мета книжкового пітчингу — знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні фільми.

Перемогу в першому конкурсі отримали роман "За спиною" Гаськи Шиян і роман "Доця" Тамари Горіха Зерня.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше