Засновник видавництва "Лабораторія" Антон Мартинов приєднався до лав Збройних сил України

Засновник видавництва "Лабораторія" Антон Мартинов приєднався до лав Збройних сил України

Антон Мартинов мобілізувався
Антон Мартинов. Facebook/Антон Мартинов

Засновник видавництва "Лабораторія" та застосунку для читання електронних книжок Librarius Антон Мартинов приєднався до лав Збройних сил України.

Про це 16 травня він повідомив у Facebook.

"Прийшла повістка не піти мені було б дуже соромно перед собою і сином. Тепер моя дружина візьме на себе додаткове навантаження з бізнесу і з дітьми", — написав він.

Мартинов додав, що вже пройшов комісію і отримав потрібні для служби документи.

Коли саме видавець опиниться у війську, поки невідомо, але він зазначив, що точно пропустить "Книжковий Арсенал". Цьогоріч фестиваль пройде з 30 травня до 2 червня.

Також пропустить Aspen Action Forum, з яким цього року його проєкти є партнерами.

"Тепер ваша підтримка буде ще важливішою: куплена книжка собі чи на подарунок дозволить нам продовжувати діяльність у турбулентний час. А потім я повернуся з війни і ми ще більше прискоримось", — додав Мартинов.

Хто такий Антон Мартинов

У минулому Антон Мартинов був співвласником і директором видавництва "Наш Формат". Проте у 2019 році він продав свою частку Владиславу Кириченку, зазначивши, що виникли "розбіжності у менеджменті".

Вже у 2020 році Мартинов заснував видавництво "Лабораторія", яке спеціалізується на нонфікшні та художній літературі. Серед виданих книг: "За перекопом є земля" Анастасії Левкової, "Дзвінка" Ніни Кур'яти, "Як зберігати в собі людину під час і після війни" Тані Касьян, "Там, де заходить сонце" Олени Пшеничної та багато інших.

А у 2021 році з'явився застосунок Librarius. Сервіс є онлайн- і офлайн-бібліотекою, в якій зібрані цифрові аналоги паперових книг українською.

"Librarius це перша в Україні система із захищеним форматом файлу електронної книжки та аудіокниги, коли людина може читати й слухати як онлайн, так і без під'єднання до інтернету", — розповідав тоді Мартинов.

У березні до ЗСУ також мобілізувався і письменник перекладач та засновник YouTube-каналу "Твоя підпільна гуманітарка" та однойменного видавництва Остап Українець.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок