"Леон" написав книжку: "Видавництво Старого Лева" опублікує перший роман актора Жана Рено

"Леон" написав книжку: "Видавництво Старого Лева" опублікує перший роман актора Жана Рено

Жан Рено
Жан Рено. Getty Images/Джеймі Маккарті

Французький актор Жан Рено, найбільш відомий за головною роллю в бойовику "Леон", написав свій перший роман під назвою "Емма". Книжка вийде в українському перекладі від "ВСЛ".

Про це повідомило "Видавництво Старого Лева" в Telegram.

Літературний дебют Жана Рено 16 травня оприлюднили у французькому видавництві XO Éditions. Сам автор записав відеотизер до своєї книжки.

У центрі сюжету — 28-річна Емма, яка працює масажисткою в центрі таласотерапії в Бретані та нещодавно втратила матір. Одного разу жінка вирушає до султанату Оман, щоб навчати персонал оздоровчого центру — і знайомиться з керівником цього розкішного закладу, надзвичайно привабливим сином впливового міністра. Так героїня опиняється в епіцентрі державної змови, балансуючи в "романтичній та пригодницькій історії між Францією та середнім Сходом". Під тиском цих обставин героїня трансформується, стає грізною та безстрашною.

"Щось нам підказує, що вам точно не варто пропустити цей неймовірний роман!" — інтригує команда "ВСЛ".

Книжка "Емма" Жана Рено
Книжка "Емма" Жана Рено. ВСЛ

Хто такий Жан Рено

Жан Рено (справжнє ім'я — Хуан Хіменес) — французький актор іспанського походження. Народився 30 липня 1948 року в Марокко в сім'ї переселенців з Іспанії, які покинули батьківщину, щоб врятуватися від політичних репресій режиму Франко.

Заради отримання французького громадянства Жану Рено довелося відслужити контракт в армії Франції.

Вперше зіграв у кіно в 1979 році — у стрічці Clair De Femmei греко-французького режисера Коста-Гавраса. Також у фільмографії Жана Рено є такі культові фільми, як "Леон", "Годзілла", "Багряні ріки" та інші.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок