У США активістка шиє спальні мішки для безхатьків з пакетів від чіпсів

У США активістка шиє спальні мішки для безхатьків з пакетів від чіпсів

У США активістка шиє спальні мішки для безхатьків з пакетів від чіпсів
CNN

25-річна активістка з Детройту (США) на ім'я Ерадахере Олейта перетворює старі пакети від картопляних чипсів на спальні мішки для бездомних.

25-річна екоактивістка Олейта розповіла, що почала збирати пакети від чипсів кілька місяців тому. Для цього вона навіть створила окремий вебсайт. Для одного спального мішка потрібно близько 150 упаковок. До початку лютого, дівчина планує зробити 60 мішків, передає CNN.

Олейта відзначила, що серед плюсів таких пакунків те, що вони досить міцні, не пропускають воду і дуже легкі.

"Процес простий: зібрати пакети, розрізати їх, погладити, а потім застелити пластиком", - розповіла вона.

За словами Олейти, на проєкт її надихнуло відео, на якому жінка з Великої Британії робить спальні мішки з пакунків з-під закусок.

"Я хочу, щоб люди думали про ці речі і щоб наші продукти пройшли повне коло. Я ніколи не соромилася гуманітарної роботи, тому що в першу чергу я - людина", - наголосила дівчина.

Активістка походить з Нігерії. Вона приїхала до США, коли була у середній школі. Останній чотири роки працювали над проєктами, присвяченими забезпеченню людей водою.

Що відомо

  • В японському місту Нара розробили їстівні пакети для плямистих оленів, які вважаються національним надбанням країни, але з'їдають кілограми пластику через туристів, котрі залишають після себе сміття.
  • На дні Світового океану лежить щонайменше 14 мільйонів тонн пластикових відходів шириною менш як 5 мм. За даними науковців, це більш ніж у 30 разів більше, ніж на поверхні.
  • Екологи з Торонтського університету в Канаді з'ясували, що мікроволокна джинсової тканини у величезних кількостях містяться у всіх водоймах Канади — від Торонто до Арктики.
  • Британські вчені у співпраці з Greenpeace визначили, що пластик передається від комах до птахів через харчовий ланцюг.
  • У Нідерландах розробили пошукову систему для браузера Google Chrome, яка допомагає очищати світовий океан від пластику.
  • Французькі науковці створили фермент, який може розщепити пластикові пляшки для повторного використання за кілька годин.
На початок