На Тернопільщині не зареєстрували кандидатів у депутати до міських рад від трьох партій

На Тернопільщині не зареєстрували кандидатів у депутати до міських рад від трьох партій

На Тернопільщині не зареєстрували кандидатів у депутати до міських рад від трьох партій Суспільне Харків

У Збаражі та Шумську не зареєстрували кандидатів у депутати до міських рад від трьох партій. Про це розповіла координаторка спостереження громадянської мережі ОПОРА Ольга Галушка.

За її словами, в Збаражі не зареєстрували кандидатів у депутати від партій Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина" та "Громадянська позиція". А в Шумську – від "Радикальної партії Олега Ляшка".

"Причиною відмови стало те, що ці організації партій при формуванні своїх територіальних списків допустились помилки, а саме по черговості представників різних статей. Водночас "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" звернулось до суду. Там скасували постанову територіальної виборчої комісії та суд зобов’язав ще раз розглянути реєстрацію цієї партії. Вчора, 29 вересня, було заплановано також розгляд позову організації партії "Громадянська позиція", але його перенесли. Було клопотання від Збаразької міської окружної виборчої комісії, яка є відповідачем у цій справі. Крім цього стало відомо, що вчора був розгляд позову від територіальної організації "Радикальної партії Олега Ляшка". Шумська міська територіальна виборча комісія також відмовила у реєстрації, адже було допущено суперечності в оплаті грошової застави цією організацією. В цій справі суд відмовив в задоволенні позову".

Сьогодні, 29 вересня, останній день, коли територіальні виборчі комісії можуть зареєструвати кандидатів на місцеві вибори.

Голова комісії Тетяна Семусь каже, що на міського голову Тернополя міська територіальна виборча комісія, 25 вересня, зареєструвала 9 кандидатів.

Зараз відбувається засідання Тернопільської міської територіальної виборчої комісії. На засіданні мають розглянути ще одного кандидата, який подав документи на посаду міського голови.

За словами Семусь, зареєстрували також кандидатів у депутати до міської ради від всіх 18-ти партій. Це: "Батьківщина", "Голос", Громадянський рух "Хвиля", "Довіра", "Європейська Солідарність", "За Майбутнє", "Наш Край", "Опозиційна платформа – за життя", "Патріот", "Порядок. Відповідальність. Справедливість", "Правий сектор", "Республіканська платформа", "Свобода", "Сила і Честь", "Сила Людей", "Слуга Народу", "УДАР", "Українська Галицька партія".

Тернопільська районна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів в депутати до райради від 11 партій. Про це повідомив голова комісії Степан Бутковський. За його словами, це "Батьківщина", "Голос", "Довіра", "Європейська Солідарність", "За майбутнє", "Народний рух України", "Радикальна партія Ляшка", "Свобода", "Сила людей", "Слуга народу", "Українська Галицька Партія".

Чортківська районна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів в депутати до райради від 10 партій. Це: "Батьківщина", "Голос", "Довіра", "Європейська Солідарність", "За майбутнє", "Радикальна партія Ляшка", "Свобода", "Сила людей", "Слуга народу", "Українська Галицька Партія". Про це повідомив заступник голови комісії Іван Маковський.

Кременецька районна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів в депутати до райради від 10 партій. Це: "Батьківщина", "Голос", "Добрий самарянин", "Довіра", "Європейська Солідарність", "За майбутнє", "Радикальна партія Ляшка", "Свобода", "Слуга народу", "Українська Галицька Партія". Про це повідомила голови комісії Любов Дубчак.

Обласна територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів в депутати до облради від 12 партій. Це: "Батьківщина", "Голос", "Довіра", "Європейська Солідарність", "За майбутнє", "Наш край", "Опозиційна платформа – за життя", "Порядок. Відповідальність. Справедливість", "Свобода", "Сила людей", "Слуга народу", "Українська Галицька Партія". Про це повідомила голова територіальної виборчої комісії Галина Щигельська.

Координаторка спостереження "ОПОРИ" Ольга Галушка розповіла, що на місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня, обиратимуть голів 55-ти об’єднаних громад Тернопільщини та депутатів до 3 райрад і Тернопільської обласної ради. На Тернопільщині – 59 територіальних виборчих комісій. Виборців – 819 тисяч 594.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди