"Де дорога?": у Новгородці на Кіровоградщині поруч з вибоїнами з'явились написи

"Де дорога?": у Новгородці на Кіровоградщині поруч з вибоїнами з'явились написи

ями на дорозі, новгородка, кіровоградщина
Вибоїни на дорозі обвели жовтою фарбою, додавши звернення до голови громади, Новгородка, квітень 2024 року. Павло Дейнеко/Facebook

У селищі Новгородка Кропивницького району Кіровоградської області на дорозі з вибоїнами з'явились написи-звернення до селищного голови "Сириця! Де дорога?".

Про це в групі "Новгородка - це ми!" у Facebook написав депутат селищної ради Павло Дейнеко.

"На дорожньому полотні на вулиці Незалежна у Новгородці з’явилися написи "Сириця! Де дорога?", а ями обведено жовтою фарбою для кращої видимості й попередження водіїв про небезпеку. Саме цю дорогу відділ ЖКГ селищної ради відремонтував декілька місяців тому, виділивши на її ремонт понад три мільйони гривень. Примітно, що ремонтувати дорогу вирішили попри заклики жителів громади спрямовувати вільні кошти на допомогу українським військовим. Однак дорожнє полотно на цій вулиці справді перебувало у жахливому стані й потребувало негайного ремонту. Тому ремонт частини цієї вулиці було виконано. Але минуло всього декілька місяців і на щойно "полатаній" дорозі вже є вибоїни".
Ями на дорозі у Новгородці на Кіровоградщині. Чому не закінчили ремонт і коли це зроблять
Дорога у Новгородці, квітень 2024 року. Павло Дейнеко/Facebook

У коментарях під дописом автор опублікував копію додаткової угоди до договору підряду, укладеного 12 жовтня 2023 року, про дострокове розривання цього договору, датовану 21 грудня того ж року. У ній йдеться про те, що підрядник виконав робіт на понад два мільйони 259 тисяч гривень.

Ями на дорозі у Новгородці на Кіровоградщині. Чому не закінчили ремонт і коли це зроблять
Додаткова угода про дострокове розірвання договору підряду на поточний ремонт доріг у Новгородці. Павло Дейнеко/Facebook

Селищний голова Олександр Сириця у своєму річному звіті вказав, що на ремонт доріг виділили три мільйони 290 тисяч гривень. У коментарі Суспільному сказав, що ремонтні роботи не закінчили у 2023 році через погоду. Саме тому й розірвали договір.

"Вирішили не закінчувати, бо не женемося за кількістю, а хочемо, щоб роботи виконали якісно. Вже навесні оголосимо тендер на ті роботи, які не встигли виконати торік. Сума – залишок від тих понад трьох мільйонів – понад мільйон гривень. Ремонт завершимо. А цими написами хтось вирішив собі зробити піар".

Сказав, що написів біля вибоїн не бачив. Тому не може сказати, чи це саме та ділянка, яку встигли відремонтувати.

"На місце я не виїжджав. Але якщо ті ями восени вже ремонтували, то підрядник ремонтуватиме їх ще раз власним коштом. А взагалі, у нас є проєкт капітального ремонту доріг у громаді, які цього потребують, та всі знають, що під час війни капітальні ремонти не дозволено робити, тому поточний ремонт – єдиний вихід утримувати ці дороги".

На початок