Ямковий ремонт доріг у Кропивницькому: коли почнуть і чи є чим

Ямковий ремонт доріг у Кропивницькому: коли почнуть і чи є чим

Ямковий ремонт доріг у Кропивницькому: коли почнуть і чи є чим
Дорога на проспекті Університетський у Кропивницькому. Фото: Суспільне Кропивницький

Після зими дороги у Кропивницькому в поганому стані, вважає заступник міського голови Олександр Вергун. Під час брифінгу він розповів коли почнуть ремонт та чи мають для цього техніку, матеріали та людей.

Олександр Вергун вважає, цьогорічна зима була складніша за інші: "І по опадах, і по коливанню температурного режиму. Багато виявилось нових місць, ділянок, доріг і вулиць, які перезимували в не досить гарному стані. Це все бачимо, це все зафіксовано".

Почнуть робити ямковий ремонт як тільки встановиться плюсова температура, говорить заступник голови: "У березні прогнозують мінусові температури вночі, вдень +10".

Працівники для цих робіт є, гроші та матеріали також. У грудні 2023 року міськрада закупила другий автомобіль для ямкового ремонту доріг.

Ремонтуватимуть дороги в рамках місячника з благоустрою, розповів Олександр Вергун. Він триватиме до 30 квітня. В цей час також місто прибиратимуть – це стосується не тільки доріг, а й тротуарів та зелених зон.

"Закликаю всіх згуртуватися, вийти та зробити генеральне прибирання міста, — звернувся до містян заступник голови. – І не поцуратись, якщо поряд з вашим МАФом, магазином, підприємством, яке за всіма правилами не належить вам, будь ласка, приберіть і там. Нехай наше місто буде мати охайніший вигляд".

Міськрада, сказав Олександр Вергун, може допомогти містянам з технікою, якщо така потрібна для вивозу сміття чи іншої допомоги. Він порадив звернутися до міської ради через гарячу лінію міського голови за телефоном 0-800-21-77-21.

На початок