На Кіровоградщині випав сніг. На дорогах працювали снігоприбиральні машини

На Кіровоградщині випав сніг. На дорогах працювали снігоприбиральні машини

На Кіровоградщині випав сніг. На дорогах працювали снігоприбиральні машини
Снігоприбиральна машина посипає дороги біля села Велика Виска. Фото: Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Кіровоградській області

У Кіровоградській області минулої ночі випав сніг. Найбільше – на території Новоархангельська, Благовіщенського та Олександрівки. Під ранок мокрий сніг та дощ почався поблизу міста Олександрія.

Про це Суспільному розповіла заступниця начальника служби відновлення та розвитку інфраструктури в області Жанна Петрович.

Ніч на дорогах області минула спокійно, без ускладнень руху та надзвичайних ситуацій. Протиожеледною сумішшю обробляли дороги:

М -30 Стрий – Ізварине;

М-05 Київ – Одеса;

Н-24 Благовіщенське – Миколаїв;

М-22 Полтава – Олександрія;

Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв;

Н-01 Київ – Знамʼянка.

Минулої ночі на Кіровоградщині випав сніг. На дорогах працювали снігоприбиральні машини
Березневий сніг вночі найбільше падав в районі Новоархангельська, Благовіщенська та Олександрівки. Фото: Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Кіровоградській області

Зі слів Жанни Петрович, зважаючи на сприятливу температуру повітря, снігоприбиральні машини нині працюють на спусках та підйомах, перехрестях та аварійно-небезпечних ділянках.

За даними Українського гідрометеоцентру, хмарну погоду, дощ та мокрий сніг у Кіровоградській області прогнозують до четверга.

На початок