Спорт — Суспільне Кропивницький

"Шахтар" уперше з листопада 2023-го втратив очки в УПЛ, 20 травня 2024

Перша втрата очок "Шахтарем", драматична боротьба аутсайдерів: турнірна таблиця УПЛ після 29 турів

Філіппова, Матякубов, Саласенки

Кропивницькі боксери Юлія Філіппова та Бозорбой Матякубов представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи

18-05-2024-Епіцентр-Інгулець

"Інгулець" вдруге переміг "Епіцентр" та претендує на перемогу у Першій лізі

греплінг та панкратіон ЧУ кроп

На чемпіонаті України з греплінгу та панкратіону у Кропивницькому змагаються пів тисячі спортсменів

Універсіада, художня гімнастика

Універсіада України з художньої гімнастики. У Кропивницькому розпочалися фінальні змагання

Чемпіонство "Шахтарю" у матчі проти "Динамо" приніс реалізований пенальті Судаковим

"Шахтар" — чемпіон, бронзові медалі для "Кривбасу" і драматичний камбек "Миная": турнірна таблиця УПЛ після 28 турів

Турнірна таблиця УПЛ (28-й тур): чемпіонат України з футболу турнірна таблиця, таблиця УПЛ після 28-го туру, усі результати туру УПЛ на Суспільне Спорт
12-05-24-олександрія-дніпро-1

Заявка на збереження прописки в УПЛ. "Олександрія" вдома мінімально перемогла "Дніпро-1"

ФК "Олксандрія" переміг вперше в останній восьми матчах, єдиний гол — на рахунку Шостака. "Дніпро-1" остаточно поступився "Кривбасу" бронзою чемпіонату
"Інгулець" святкує перемогу над "Агробізнесом"

"Інгулець" став другим клубом, що гарантував собі вихід до УПЛ у сезоні Першої ліги 2023/24

"Інгулець" за два тури до завершення чемпіонату став другим клубом, що здобув путівку до УПЛ за підсумками футбольного сезону 2023/24 у Першій лізі.