Україна розробляє імуноглобулін для лікування хворих на COVID-19 — Степанов

Україна розробляє імуноглобулін для лікування хворих на COVID-19 — Степанов

Україна розробляє імуноглобулін для лікування хворих на COVID-19 — Степанов
. УНІАН

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Україна не зосереджена на такому методі як переливання крові від пацієнтів, що хворіли на COVID-19, здоровим людям з метою вироблення у них імунітету. У боротьбі з хворобою Україна орієнтується на виробництво лікарського засобу "Біовен".

Про це він заявив на брифінгу. За словами Степанова, МОЗ стежить за різними пропозицями науковців та відповідними дослідженнями у світі, однак орієнтується на інші способи боротьби з коронавірусом.

"Ми зараз зосереджені не просто на просто переливанні плазми крові від перехворілих, бо вона (ця процедура - ред.) не дала гарні результати і не надана до протоколів лікування у інших країнах", - сказав очільник МОЗ.

За його словами, Україна орієнтується на виробництво іншого лікарського засобу.

"Україна зосереджена на виробництві гіперімунного імуноглобуліну з цієї крові - це лікарський засіб, який може використовуватися (при лікуванні COVID-19 - ред.). Його випробування ще тривають. Але та попередня інформація, яка існує, (свідчить - ред.), що саме гіперімунний імуноглобулін може мати хороші результати у процесі лікування. А в Україні тривають клінічні випробування препарату "Біовен". Це саме імуноглобулін для лікування хворих на COVID-19. Клінічні випробування не закінчилися, але ми розраховуємо на гарні результати цих випробувань," - резюмував він.

Що відомо

  • ВООЗ просить у світу 35 мільярдів доларів на вакцину від коронавірусу.
  • Раніше у ВООЗ заявили, що масова вакцинація від СОVID-19 у світі стане можливою не раніше середини 2021 року.
  • Австралія планує забезпечити виробництво майже 85 мільйонів доз вакцини від коронавірусу, якщо два попередні випробування виявляться успішними.

Читайте також

Вакцина від коронавірусу: хто розробляє та скільки ще чекати

На початок