Польща, Литва, Латвія, Естонія закриють сполучення з РФ протягом 2-3 діб

Польща, Литва, Латвія, Естонія закриють сполучення з РФ протягом 2-3 діб

Польща, Литва, Латвія, Естонія закриють сполучення з РФ протягом 2-3 діб
. Фото: TVP

Про це повідомив надзвичайний і уповноважений посол України в Польщі Андрій Дещиця в ефірі єдиного національного телемарафону.

"Рішення практично вже ухвалене. І Польща, Литва, Латвія, Естонія скоординували свої дії і прийняли рішення, що впродовж 48-72 годин, тобто 2-3 діб, кордони з Білоруссю і Росією будуть повністю закриті. Йшла довгий час дискусія, що таке рішенням має бути прийняте в Брюсселі ЄС. Але вони уникали такого рішення. Тому ініціативу взяла на себе Польща, а Литва, Латвія, Естонія підтримали це рішення", — заявив Дещиця.

Він заявив, що наразі ведуться переговори з польським урядом щодо блокування залізниці.

Водночас міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс заявив в інтерв'ю газеті Diena, що країни всі Балтії повинні закрити кордон з Росією одночасно.

Пабрікс вважає, що спочатку домовитися про закриття кордону мають міністерства внутрішніх справ Латвії, Литви та Естонії, подивитися, що це буде означати на практиці.

"Я не бачу можливості, щоб одна з країн Балтії могла б зробити це поодинці. Але для всіх разом це безумовно питання для розгляду", – зазначив він.

Пабрікс вважає, що в умовах війни слід проводити дві основні політики: по-перше, максимальні санкції проти Росії, а по-друге, "єдиний спосіб реально завершити цей конфлікт – допомогти Україні максимальною військовою підтримкою".

Що відомо

Читайте також

Війна Росії в Україні. День 41. Текстовий онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок