США наполягає на тому, щоб американці покинули Україну

США наполягає на тому, щоб американці покинули Україну

США наполягає на тому, щоб американці покинули Україну

Посольство США у Києві продовжує закликати американців покинути Україну через непередбачувану безпекову ситуацію. У відомстві пояснюють це тим, що у разі початку бойових дій кількість комерційних рейсів може бути скорочена.

Про це ідеться у повідомленні дипустанови.

"Державний департамент продовжує закликати громадян США негайно покинути Україну комерційними або приватними рейсами через посилення загрози російських військових дій", – ідеться у повідомленні.

У дипломатичній установі, що переїхала до Львова переконані – ситуація з безпекою в Україні продовжує залишатися непередбачуваною по всій країні й може погіршитися у будь-який момент.

"Існує велика ймовірність того, що будь-які російські військові операції серйозно обмежать комерційні авіаперевезення", – додали американські дипломати.

Що відомо

  • 21 лютого МЗС Польщі не рекомендує громадянам країни через непередбачувану безпекову ситуацію відвідувати 10 областей сходу та півдня України, а також окупований Крим.
  • 19 лютого кілька міжнародних авіаперевізників заявили про тимчасове припинення польотів до України на тлі можливого вторгнення Росії. Зокрема, таке рішення ухвалили німецька Lufthansa, швейцарська Swiss Airlines та австрійська Austrian Airlines.
  • 19 лютого, керівництво НАТО вирішило перевести персонал свого українського представництва до Львова та Брюсселя на тлі загрози ймовірного вторгнення Росії в Україну. Раніше про перенесення своїх диппредставництв до Львова заявили Велика Британія, США, Канада, Австралія, Німеччина.
  • 18 лютого авіакомпанія Wizz Air відклала до травня старт рейсів за 16 напрямками з України. Це стосується рейсів з Києва, Львова, Харкова та Одеси.
  • 12 лютого нідерландська авіакомпанія KLM повідомила про призупинення польотів до України через загрозу російського вторгнення.

Читайте також

Загроза військового вторгнення Росії та що відбувається на Донбасі. Онлайн

Щоб допомогти — не потрібно постійно говорити про дати вторгнення. Що сказав Зеленський в Мюнхені

Військова допомога Україні на тлі загрози з боку Росії. Які країни допомагають озброюватися

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок