Ремонт Офісу президента після акцій протесту коштуватиме 1,5 мільйона гривень – ДУС

Ремонт Офісу президента після акцій протесту коштуватиме 1,5 мільйона гривень – ДУС

Ремонт Офісу президента після акцій протесту коштуватиме 1,5 мільйона гривень – ДУС
. Роксонала Бичай / Суспільне

За підрахунками Державного управління справами, ремонт будівлі Офісу президента після акцій протесту на підтримку Сергія Стерненка обійдеться у 1,5 мільйона гривень.

Про це йдеться у відповіді Державного управління справами на запит Радіо Свободи.

"За результатами проведеного експертного будівельно-технічного дослідження приватним науково-виробничим підприємством «Спектр» встановлено, що орієнтовна вартість робіт із ремонту та відновлення конструктивних елементів оздоблення фасаду, вхідної групи та прилеглої території адміністративного будинку – пам’ятки архітектури місцевого значення за адресою: місто Київ, вулиця Банкова 11, складає 1 571 610 гривень", – йдеться у повідомленні ДУС.

До цієї суми входять наступні витрати:

  • очищення (миття) фасаду і мощення площі – 297 200 гривень;
  • ремонт дверних блоків (9 штук) – 1 158 600 гривень;
  • ремонт вікон – 85 000 гривень;
  • непередбачувані і додаткові роботи та покриття ризиків – 30 810 гривень.

Представники ДУС наголосили, що управління вибиратиме для виконання робіт компанії, що мають спроможності виконати необхідні роботи й вартість послуг яких буде найменшою.

«Державне управління справами публічно відзвітує про всі виконані роботи», – підкреслили службовці.

Що відомо

  • 23 лютого 2021-го колегія суддів Приморського районного суду Одеси ув'язнила на 7 років та 3 місяці колишнього очільника одеського "Правого сектора" Сергія Стерненка. Йому інкримінували викрадення місцевого депутата Сергія Щербича, розбій та зберігання зброї. Суд розглядав справу упродовж майже п'яти років.
  • Після суду над Стерненком у Києві та інших містах відбулись акції на його підтримку. На акції 20 березня (у день народження Стерненка) учасники мітингу під ОП розмалювали будівлю і двері Офісу.
  • В Офісі президента оцінили збитки від погрому будівлі під час акції на підтримку Стерненка приблизно у 2 мільйони гривень.
  • Кабінет міністрів засудив вандалізм та наругу над держсимволами під час акції протесту під ОП та закликав МВС та СБУ провести розслідування. Верховна рада також засудила протест.
  • Стерненку інкримінували викрадення ексдепутата однієї з районних рад Одеської області Сергія Щербича та розбійний напад на нього. Також в цій справі ексочільнику одеського "Правого сектору" закидали незаконне зберігання зброї. Стерненко на це відповідав, що справа є сфабрикованою та побудованою "виключно на заяві Щербича".
  • З 2014 року на Стерненка було скоєно три напади. Під час третього, у травні 2018 року, захищаючись від двох чоловіків, Стерненко смертельно поранив ножем одного з них — 28-річного Івана Кузнєцова. Ножові поранення після сутички були й у самого Стерненка, і в другого нападника. Стерненко стверджує, що рятував власне життя й не мав наміру когось вбивати, сторона обвинувачення заявляє, що Стерненко навмисно погнався за нападником та вбив його. Справу розслідують за ст. 115, ч. 1 (Умисне вбивство) та ст. 263, ч. 1 (Незаконне поводження зі зброєю) ККУ.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок