МОЗ запустило флешмоб про здорові звички. Що радять найперше

МОЗ запустило флешмоб про здорові звички. Що радять найперше

МОЗ запустило флешмоб про здорові звички. Що радять найперше
pixabay.com

Міністерство охорони здоров'я спільно із Всесвітньою організацією охорони здоров'я запустило флешмоб про здорові звички, за яким щодня на сторінці Центру громадського здоров'я у Facebook публікуватиметься по одній простій пораді для збереження здоров'я.

"#ЗдороваУкраїна #ЖивуЗдорово — під такими хештегами в Україні стартує марафон здорових звичок для українців. Ми хочемо, аби українці були здоровими, навіть тоді, коли багато часу знаходяться вдома", — йдеться в повідомленні пресслужби ЦГЗ у Facebook від 24 листопада.

У міністерстві заявили, що підготували "прості і конкретні здорові поради, які можна і треба втілювати прямо одразу". Цю ідею на сторінці ЦГЗ підтримали 74 реакціями і чотирма коментарями.

Вже 25 листопада була опублікована перша порада, якою пропонувалося "прямо зараз встати й піти випити склянку простої води".

"Як тобі ідея — прямо зараз встати й піти випити склянку простої води? А після цього одразу не полінуйся і набери ще одну склянку, візьми її з собою в кімнату й постав на видному місці. Готові побитися об заклад, що упродовж години цієї води вже не буде", — йдеться на сторінці ЦГЗ.

Також у Центрі запропонували українцям щодня підтримувати водний баланс. Для цього потрібно ставити воду на видному місці і "спостерігати, як випиваємо її, навіть коли нам здається, що ми не хочемо пити"

"Адже це ми лише так думаємо, а організм потребує інакше", — вважають у Центрі.

Також у відомстві назвали аргументи, чому насправді потрібно пити воду:

  • вода підтримує нормальну температуру тіла;
  • вода змащує наші суглоби і забезпечує наш рух;
  • вода захищає спинний мозок та інші чутливі тканини організму;
  • вода покращує метаболізм та насичує організм енергією.
  • Вода допомагає не переїдати.

"Наприклад, коли тобі захочеться щось перекусити, випий спочатку склянку води. Почекай 10-15 хвилин і тоді оціни, чи справді ще хочеться їсти", — радять у ЦГЗ.

Читайте також

Всесвітній день боротьби з діабетом. Симптоми, ризики та профілактика захворювання

Як уберегтися від втоми. Пояснює Центр громадського здоров'я

Вибір редакції

На початок