До 24 лютого в РФ планують низку заходів, аби "підживити пропаганду напередодні мобілізації" — ГУР

До 24 лютого в РФ планують низку заходів, аби "підживити пропаганду напередодні мобілізації" — ГУР

До 24 лютого в РФ планують низку заходів, аби "підживити пропаганду напередодні мобілізації" — ГУР
Президент Росії Володимир Путін та очільник Міноборони РФ Сергій Шойгу, 15 серпня 2022 року, фото: Getty Images

У Росії запланована низка офіційних заходів напередодні 24 лютого — року від повномасштабного вторгнення в Україну. Як повідомляє Головне управління розвідки, Кремль таким чином "підживлює пропаганду напередодні нової хвилі мобілізації".

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов зазначив, що офіційними заходами РФ планує підтримувати "власні наративи, заявляти про те, що усе нібито йде за планом й російські військові "захищають" країну від усього Заходу та НАТО".

Читайте також: Вічний цикл приниження. Пітер Померанцев про телеобраз Путіна та як росіян "відмивають" від відповідальності за війну

"Пропагандистська активність — це підготовка населення до нових мобілізаційних заходів і до нової хвилі мобілізації. Їм пояснюють, чому вони повинні мовчки йти на забій, виконуючи якісь незрозумілі вказівки кремлівських старців. Це, мабуть, не громадяни, це швидше піддані РФ, тому що громадяни захищали б власні права і ставили б якість питання. Можливо, і до цього також дійде", — заявив в ефірі телемарафону представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Зазначимо, що 21 лютого планується звернення Путіна до Федеральних зборів, а 22 лютого — у Москві планують провести мітинг-концерт в "Лужніках", де також має виступити Путін.

Війна. Усі останні новини

21 лютого 2022 року президент Росії Володимир Путін визнав правосуб'єктність "ЛНР" і "ДНР" і заявив, що їх визнають у межах Донецької та Луганської областей. Він також підтвердив, що це означає крах Мінських домовленостей. За три дні, 24 лютого 2022 року, Путін заявив, що Росія вводить війська на територію України з метою проведення “військової операції з денацифікації та демілітаризації”. Одразу після цього звернення близько 5 ранку війська РФ почали обстрілювати об’єкти інфраструктури по всій Україні, а також житлові квартали.

Читайте також

Лукашенко збирається на зустріч до Путіна. Про що говоритимуть

Росіяни готують нову масовану ракетну атаку на 23 – 24 лютого — Данілов

Зеленський: Є відчуття, що новий рік в Україні починається з 24 лютого, а не з 31 грудня

На початок