Лукашенко збирається на зустріч до Путіна. Про що говоритимуть

Лукашенко збирається на зустріч до Путіна. Про що говоритимуть

Лукашенко збирається на зустріч до Путіна. Про що говоритимуть
Зустріч президента РФ Володимира Путіна та лідера Білорусі Олександра Лукашенка у Мінську 19 грудня 2022 року, фото: офіційний сайт президента Білорусі

Невизнаний низкою країн президент Білорусі Олександр Лукашенко прилетить до Москви, щоб зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним у резиденції Ново-Огарьово 17 лютого. Про це повідомили спікер Кремля Дмитро Пєсков і сам Лукашенко.

"Так, я можу підтвердити: така зустріч готується. Це буде ґрунтовна бесіда", — сказав Пєсков, якого цитує РБК.

Лукашенко на зустрічі з іноземними та білоруськими журналістами розповів про теми, які обговорюватиме з Путіним, передає Белта.

"Ми питання безпеки, оборони обговорюватимемо. Але головне (я вже казав, що ми десь у квітні – травні готуємо засідання Вищої державної ради) – обговоримо питання і економічного, і військового, і політичного характеру, які обговорюватимуться на Вищій державній раді", — сказав він.

Одне з найважливіших питань, яке планують обговорити президенти, — як уряди Білорусі та Росії "виконують поставлені завдання".

"Насамперед економічні: щодо енергоносіїв, єдиного ринку, імпортозаміщення – як фінансуються, як реалізуються. Це цілий комплекс питань. Тому ми всі питання обговорюватимемо. І якщо ми вийдемо на питання нашого спільного угруповання в Білорусі, звісно, і це обговорюватимемо", — зазначив Олександр Лукашенко.

Лукашенко 16 лютого у Мінську спілкувався із закордонними журналістами. Він заявив, що білоруська армія включиться у війну лише у разі агресії з боку України. Лукашенко також заявив, що у Білорусі не оголошували мобілізацію і не збираються це робити, а тому білоруси можуть жити абсолютно спокійно.

Читайте також

Лукашенко заявив, що Україна пропонує йому укласти "пакт про ненапад". Зеленський прокоментував

На початок