Ситуація у Мелітополі: у місті відновлюють електро-, водо- та теплопостачання

Ситуація у Мелітополі: у місті відновлюють електро-, водо- та теплопостачання

Ситуація у Мелітополі: у місті відновлюють електро-, водо- та теплопостачання

Через відключення електропостачання у м. Мелітополь Запорізької області пів доби не було світла, води та опалення.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Це пов'язано з тим, що під час обстрілу була уражена 330 підстанція, одна з основних у місті, що призвело до знеструмлення всього міста. Наразі електроенергією забезпечено 98% всього міста.

Від електроенергії залежало відразу тепло- і водопостачання. Вода подана зараз приблизно у 90% будинків. Також Водоканал закінчує зараз регламентні роботи з запуску водопостачання у багатоповерховий і приватний сектор.

"Відносно опалення складнощів більше, оскільки електроенергія подана резервною лінією, тому повноцінно котельні запуститися не можуть. Я думаю, що вони запустяться завтра. У місті відновлено 50% опалення. Зараз найбільші райони - Центр, Кірово, Жилмасив - не запущені і запущені не будуть", - сказав Федоров.

Під час обстрілів міста загинула одна людина. Пошкоджений житловий фонд.

Медичні установи працюють у штатному режимі. під час відключень електроенергії вони були заживлені від резервного генератора. Комунальні служби працюють у звичайному режимі.

Як раніше повідомляло Суспільне, У Мелітополі станом на 10 ранку 25 лютого склалася неоднозначна ситуація — на околицях присутні російські військові, які прийшли Криму, але іншу частину утримують українські військові. Про це повідомив під час брифінгу Радник голови Офісу президента Олексій Арестович. Він зазначив, що українські військові тримають оборону та не дають ворожим військам просуватися далі в бік Маріуполя.

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух у своєму зверненні зазначив, що наразі найбільша загроза для області насувається з півдня:

"Тривають локальні вуличні бої за стратегічні об’єкти міста Мелітополь. Поранено чоловіка та 12-річну дівчину уламками будівлі. Зафіксовано проїзд та проліт військової техніки агресора Якимівською громадою Мелітопольського району", - каже він.

Зранку 25 лютого у Мелітополі Запорізької області російські окупанти відкрили вогонь по будівлі СБУ. Колона військової техніки заїхала з північного в'їзду до Мелітополя. В центрі міста військові машини з розпізнавальними знаками РФ "Z" стояли біля будівлі СБУ.

Що відомо

Читайте також: Вторгнення в Україну: ситуація в Запорізькій області

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок