Найбільша загроза для області насувається з півдня - голова Запорізької ОДА

Найбільша загроза для області насувається з півдня - голова Запорізької ОДА

Найбільша загроза для області насувається з півдня - голова Запорізької ОДА
Фото: сайт ЗОДА

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух звернувся до громадян з тим, що станом на 14:00 25 лютого обласна влада, правоохоронні органи та екстрені служби працюють в повній готовності в посиленому режимі.

Про це йдеться у відеозверненні посадовця.

Олександр Старух запевнив, що наразі забезпечена робота усієї необхідної інфраструктури для стабільної життєдіяльності усього регіону: "Ситуація вкрай важка, але контрольована обласною владою. Система оповіщення працює в штатному режимі. Небезпека залишається, тому прошу бути пильними та напоготові до відповідних дій".

За словами чиновника, наразі найбільша загроза для області насувається з півдня:

"Тривають локальні вуличні бої за стратегічні об’єкти міста Мелітополь. Зафіксовано попадання снарядів по житлових будинках. Загиблих серед мирного населення немає. Поранено чоловіка та 12-річну дівчину уламками будівлі. Зафіксовано проїзд та проліт військової техніки агресора Якимівською громадою Мелітопольського району".

Вранці зупинив свою роботу завод “Дніпроспецсталь”, каже Олександр Старух. В обласному центрі триває облаштування оборонних споруд. На в’їздах до міста Запоріжжя встановлюються конструкції, що не дозволять проїхати військовій техніці.

"Закликаю усіх чоловіків вставати до лав територіальної оборони. Тільки разом ми зможемо зупинити агресора. Збройні сили України роблять все необхідне задля захисту української території. Зберігаємо спокій, піклуємось один про одного, залишаємось уважними", — наголосив чиновник.

Читайте також: Вторгнення в Україну: ситуація в Запорізькій області

У Мелітополі російські війська обстрілюють будівлю СБУ. Ведуться бої за місто

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок