Утворились черги: в Ужгороді здають кров для військових

Утворились черги: в Ужгороді здають кров для військових

Утворились черги: в Ужгороді здають кров для військових
Суспільне Закарпаття

Здати кров для поповнення запасів приходять містяни до Закарпатської обласної станції переливання крові. Наразі під медзакладом у черзі стоїть близько сотні людей, — повідомила Суспільному 25 лютого виконувачка обов'язків директорки медзакладу Мирослава Хрипак.

За її словами, 85 людей станом на 12 годину здали кров в обласній станції переливання.

"Здають І+, ІІ+, ІІІ+. Кров з негативним резусом теж здають, але мало. Її наразі ми потребуємо більше. Люди телефонують, записуються. Ми просимо їх залишити контакти, і будемо їх викликати по мірі потреби. Наразі ми обслуговуємо тих людей, які приходять до медзакладу і стоять у чергах", — Мирослава Хрипак.

Читайте також: Закарпатців закликають здати кров для поповнення запасів на випадок потреби

За її словами, 168 людей прийшли здавати кров 24 лютого до Закарпатської станції переливання, з них — 133 пройшли через операційну. Інші — 35 людей — були відведені через протипокази.

Також 25 лютого працює виїзна бригада Закарпатської обласної станції переливання крові у Сваляві.

Хто може стати донором

Донорами крові можуть бути здорові люди віком від 18 до 60 років і вагою від 54 кг. "Період менструації — не менше 5 діб після закінчення, люди, які мали оперативні втручання із видаленням органів не можуть бути донорами взагалі, після інших оперативних втручань через рік Жінки, які народжували, годують грудьми — рік після завершення годування.", — розповіла Мирослава Хрипак.

Закарпатська обласна станція переливання крові працює з понеділка до п'ятниці з 9:00-21:00. У суботу, 26 лютого, з 9:00 — 13:00.

Що відомо:

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок