Єрмак відкинув можливість переговорів політичних радників "Нормандії" із ватажками ОРДЛО

Єрмак відкинув можливість переговорів політичних радників "Нормандії" із ватажками ОРДЛО

Єрмак відкинув можливість переговорів політичних радників "Нормандії" із ватажками ОРДЛО
УНІАН

На тлі повідомлень у ЗМІ про можливі переговори радників країн-лідерів "нормандського формату" з ватажками "ЛДНР" голова Офісу президента Андрій Єрмак запевнив, що жодних прямих переговорів із маріонетковими очільниками з ОРДЛО буде.

"Позиція України, яку багато разів висловлювали на різних рівнях, є незмінною, вона відповідає українським інтересам. Жодних прямих переговорів із сепаратистами не було й не буде", — написав Єрмак у Facebook.

Як відомо, глава Офісу президента представлятиме державу на зустрічі політичних радників країн "нормандської четвірки", що відбудеться 26 січня в Парижі.

"Ми говоритимемо про відновлення режиму повного припинення вогню, який, на жаль, працює з великими порушеннями. Говоритимемо про гуманітарні питання, про відкриття пропускних пунктів і про майбутню роботу "Нормандського формату", — зазначив Андрій Єрмак.

Він додав, що будь-які рішення у форматі приймаються виключно на зустрічах лідерів країн, а переговори делегацій мають виключно консультаційний характер.

"У "Нормандському форматі" право затверджувати будь-які документи мають лише лідери держав. Усе інше – консультаційні моменти. Сьогодні ми будемо відстоювати українську позицію. Але її формуєте не ви, а український народ", — пояснив Єрмак.

Що відомо

Читайте також

Від провокацій на Донбасі до санкцій. Що писали західні ЗМІ про агресію Росії проти України

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок