Біатлон: Кубок IBU
Віталій Мандзин вперше в кар'єрі фінішував у топ-10 Кубка IBU з біатлону: результат спринту

. Віталій Мандзин. Фото: Pavlo Zarovetskyi

Шість українських біатлоністів відібралися до персьюту.

Третій етап Кубка IBU з біатлону розпочався у норвезькому Шушені. Змагальну програму середи, 13 грудня, закрила чоловіча спринтерська гонка.

Стартовою гонкою третього етапу Кубка IBU був жіночий спринт, в якому стартували дві лише дві українки. Стільки ж не вийшли на старт через проблеми зі здоров'ям. Найкращий результат серед українок у спринті належить Любові Кап'яченковій, яка відібралась до персьюту з 31-го місця.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

До стартлиста чоловічої збірної на спринт у Шушені увійшли шість біатлоністів: Денис Насико, Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал, Віталій Мандзин, Роман Боровик та Дмитро Грущак. Для Ткаленка це був перший етап після того, як він пропускав етап в Ідре.

Як провели гонку українці?

• Майже одночасно гонку розпочали Денис Насико та Руслан Ткаленко, які стартували під 11-м та 15-м номерами відповідно. Обидва біатлоністи провели першу стрільбу без промахів, однак на другій Насико мав три хиби, а Ткаленко – дві.
  • Третім на дистанцію вийшов Цимбал. Українець допустив на першій стрільбі один промах, а другу провів з чотирма хибами. Попри промахи саме Цимбал став найкращим серед українців за швидкістю стрільби – 53.1 секунди.
  • Мандзин найкращим серед українців провів обидві стрільби, на яких закрив усі 10 мішеней. Українець вперше у кар'єрі закрив усі мішені. На фініші Віталій став восьмим, втретє оновивши власний рекорд на Кубку IBU.
  • Роман Боровик провів гонку з двома хибами та фінішував 18-м.
  • Останнім серед українців стартував Дмитро Грущак, який закрив стартовий протокол гонки.
  • Переможцем чоловічої спринтерської гонки став німецький біатлоніст Сімон Кайзер, який 10 кілометрів спринтерської дистанції подолав за 24:26.4 хвилини, закривши усі мішені.