Олександр Усик має особливий талісман – іграшку віслюка Іа. Він завжди носить її з собою до та після боїв

Олександр Усик має особливий талісман – іграшку віслюка Іа. Він завжди носить її з собою до та після боїв

усик іграшка талісман віслюк іа
Олександр Усик з іграшкою Іа після бою проти Тайсона Ф'юрі. REUTERS

Особливий талісман від доньки.

Український боксер Олександр Усик – абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі. Він – перший в історії України "абсолют" у цій вазі та лише третій боксер в сучасній історії, кому вдавалося виграти усі чотири титули в різних вагових категоріях.

Звання абсолютного чемпіона Усик виграв роздільним рішенням суддів у бою проти Тайсона Ф'юрі. На рівні надважкої ваги – це був четвертий чемпіонський бій для українського босера. І другий, в якому він був усюди з особливим талісманом – це іграшка віслюка Іа з творів про Вінні Пуха.

Олександр Усик полетів до Саудівської Аравії з іграшкою Іа, а тоді був разом з нею на усіх головних подіях до та після бою.

Зокрема, прибув на арену для поєдинку, тримаючи Іа у своїх руках.

На пресконференцію після перемоги Олександр також прийшов з Іа, якого поставив поруч із собою на столі.

Це уже не вперше Олександр Усик приїжджає на свій бій з талісманом-іграшкою Іа. У серпні 2022 року, коли українець боксував з Ентоні Джошуа, він також усюди був з Іа.

Тоді Усик, серед іншого, покидав Саудівську Аравію з іграшкою у рюкзаку.

Чому віслюк Іа став талісманом Олександра Усика?

Віслюк Іа – це м'яка іграшка Єлизавети, доньки Олександра Усика, яку вона вручила батькові перед другим боєм проти Ентоні Джошуа. Вони купили цю іграшку в Діснейленді у Парижі, а талісманом вона стала уже після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

"Коли ми виїхали з України в Європу і наші дороги розійшлися, вона дала мені цію іграшку та сказала: "Вони має завжди бути поруч з тобою". Я сплю з іграшкою, завжди тримаю її поруч, донька попросила також брати її з собою на зустрічі з пресою", – так пояснював Усик талісман у серпні 2022 року.

Разом з іграшкою віслюка Іа Олександр Усик завоював дві найбільші перемоги у кар'єрі та став абсолютним чемпіоном світу у надважкій вазі.

На початок