Легка атлетика

Беатріс Чебет з Кенії побила світовий рекорд на дистанції в 10000 метрів

"Мені було комфортно". Кенійська бігунка побила світовий рекорд на дистанції 10000 метрів

Юлія Чумаченко здобула "золото" на турнірі в Кладно

Юлія Чумаченко та Ольга Ляхова здобули медалі на турнірі в Чехії з легкої атлетики: результати

Марина Бех-Романчук

Марина Бех-Романчук — єдина українка, що виступить на етапі Діамантової ліги у Юджині

Анна Рижикова

Анна Рижикова з особистим рекордом сезону здобула "бронзу" етапу Діамантової ліги на 400 м з/б

Михайло Кохан, український метальник молота на змаганнях у Лос-Анджелесі 17 травня.

Михайло Кохан зі спробою за 80 метрів виграв четверте "золото" в сезоні-2024: результат

Анна Рижикова виграла перший особистий старт літнього сезону на 400 м з/б

Українська бігунка Анна Рижикова вперше взяла участь в особистому старті на літній частині сезону. Вона стала переможницею змагань світового легкоатлетичного туру, що відбулися в італійській Савоні.
Анна Рижикова та Вікторія Ткачук

Дві українки візьмуть участь в етапі Діамантової ліги в Рабаті: хто й коли змагатиметься

На четвертому етапі Діамантової ліги стартують українські бігунки у дисципліні біг з бар'єрами на 400 метрів. Хто представить Україну
Метальник списа Артур Фельфнер

Метальник списа Артур Фельфнер переміг на турнірі в Німеччині з другим топрезультатом у кар'єрі

Метальник списа 20-річний Артур Фельфнер посів перше місце на турнірі в Німеччині. Він метнув спис на 83.95 метра, що стало другим топрезультатом у кар'єрі. Що відомо
Ірина Геращенко стрибає у висоту

Ірина Геращенко здобула "срібло" етапу Діамантової ліги у Досі. Це перша медаль України у сезоні

Богдан Бондаренко виступив на першому турнірі у 2024 році

Українці Проценко та Бондаренко відкрили літній сезон на комерційному турнірі Мутаза Баршима у Досі