Просування українських військ у Серебрянському лісництві: в "Азові" розказали про наступ

Просування українських військ у Серебрянському лісництві: в "Азові" розказали про наступ

Донеччина, Серебрянський ліс
Серебрянський ліс, Донеччина, серпень 2023 року. Донеччина, Серебрянський ліс, серпень 2023 року. Фото: Олександра Новосел/Суспільне Харків

Сили оборони просунулись на 1 км в глибину та на 2 км по фронту у Серебрянському лісництві. Це був результат наступальних дій, які підрозділи двох бригад проводили у квітні.

Про це повідомила 12-а бригада спеціального призначення "Азов" НГУ у Telegram.

12-та бригада спеціального призначення "Азов" спільно з 1-ою бригадою оперативного призначення "Буревій" Національної гвардії України 21 квітня провели наступ у Серебрянському лісництві, розповіли у бригаді.

"В результаті спільних дій підрозділи бригад просунулись на 1 км в глибину та на 2 км по фронту, чим завершили один з етапів наступальних дій на своєму напрямку".

15 червня речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин розказав, що українські військові "на тактичному рівні займають вогневі позиції російських військ на деяких ділянках фронту, зокрема і в Серебрянськом лісі на Луганщині, а також в районі Кліщіївки.

"Сили оборони також штурмують позиції противника, відбивають його оборонні рубежі та вогневі точки. Ми також здійснюємо свої контратакуючі дії", — сказав Волошин.

Аналітичний проєкт DeepState оновив мапу 15 червня та вказав, що російські війська відступили у Серебрянському лісництві та Кліщіївці.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок