Український військовий розповів про ситуацію біля мікрорайону "Канал" поблизу Часового Яру

Український військовий розповів про ситуацію біля мікрорайону "Канал" поблизу Часового Яру

Український військовий, Часів Яр, Донецька область, квітень 2024 року
Мінометник, Часів Яр, Донецька область, квітень 2024 року. Суспільне Новини/Тарас Ібрагімов

Російські військові намагаються закріпитись в західній частині мікрорайону "Канал" на сході Часового Яру. Ситуація на цій ділянці динамічна.

Про це в ефірі "Громадського радіо" розповів військовослужбовець Збройних сил України Віталій Овчаренко.

"Російські військові постійно штурмують місто Часів Яр та його околиці. Чергова пауза в їхніх атаках свідчить про те, що вони отримали доволі сильні втрати і їм треба зараз перегрупуватися і підтягувати резерви, щоб підготуватись до нової атаки. Тому чим більші паузи, тим більшу відсіч вони отримали. Їм треба підтягнути резерви й підготуватись перед черговою атакою", — каже військовий Віталій Овчаренко.

На питання журналіста про ситуацію в західній частині кварталу мікрорайону "Канал" на сході Часового Яру, де намагались закріпитись російські бійці, відповів так:

"Російські військові постійно намагаються закріпитись там. Їх вибивають українські військові, потім російські бійці знову закріплюються, і їх знову вибивають українські підрозділи. Ситуація динамічно змінюється. Армія РФ постійно надсилає свої штурмові підрозділи", — уточнив військовослужбовець Віталій Овчаренко.

Що відомо про Часів Яр на Донеччині

Часів Яр розташований за 15 кілометрів від захопленого російськими військами Бахмута. З населеного пункту евакуювали всіх дітей. До повномасштабного російського вторгнення в Україну у громаді проживали 13 тисяч жителів. Станом на 15 червня 658 жителів залишаються у Часовому Ярі, розповів Суспільне Донбас начальник міської військової адміністрації Часового Яру Сергій Чаус.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок