Значні втрати під Бахмутом не дозволяють росіянам розгорнути наступ на інших напрямках

Значні втрати під Бахмутом не дозволяють росіянам розгорнути наступ на інших напрямках

Значні втрати під Бахмутом не дозволяють росіянам розгорнути наступ на інших напрямках
. Бахмут. Фото: кадр із відео бригади "Холодний яр"/Facebook

Оборона Бахмута дозволяє зосередити на одному напрямку велику кількість сил окупаційних військ. Через великі втрати на Лиманському, Бахмутському та Мар'їнському напрямках росіяни не можуть розпочати наступ на інших напрямках.

Про це заявили в Military Media Center при Міністерстві оборони України.

"Росіяни концентрують всі свої сили на Донеччині. Наразі ворог має на меті вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Для цього росіяни продовжують нарощувати інтенсивність штурмових дій на Лиманському, Бахмутському та Мар'їнському напрямках", — йдеться у повідомленні.

У відомстві додають, що протягом тижня на зазначених напрямках окупанти втрачали від 600 до 700 людей вбитими.

Читайте також: "Будь-яке наступне місто може спіткати та ж доля": Кулеба розповів, чи виведе Україна війська з Бахмута

Оборона Бахмута дозволяє звʼязати значні основні сили та резерви росіян та змушує їх штурмувати невигідні позиції, додали у медіацентрі Міноборони. Через великі втрати підрозділи часто відправляють на ротацію та переукомплектування.

У військовому медіа центрі зазначили, що через великі втрати росіяни не можуть розпочати наступ на інших напрямках та поступово втрачають свій наступальний потенціал.

Читайте також

  • Оборона Бахмута позитивно вплине на ситуацію найближчим часом — Данілов
  • Бої за Бахмут дозволяють українським військам виграти час для майбутнього наступу, заявив командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський.
  • Російська армія не полишає спроб оточити місто, щоб в подальшому захопити інші міста і повністю окупувати Донецьку та Луганську області, йдеться в вечірньому зведенні Генштаба ВСУ 9 березня. Українські військові відбили, за повідомленням штабу, численні атаки в районах Бахмута та Іванівського.
  • На думку аналітиків американського Інституту вивчення війни (ISW), Бахмут не є важливим ні в оперативному, ні в стратегічному плані.
  • Кабмін 7 березня схвалив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій. Єдине місто, звідки вивозитимуть дітей, — Бахмут. В місті, за даними військової адміністраці на 2 березня, було 37 дітей. Міністерка з питань реінтеграції окупованих території Ірина Верещук пояснила: під час евакуації дітей не будуть насильно розлучати з рідними. Разом тим у батьків не буде права відмовитись від виїзду фронтового міста.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок