Одинадцять нових випадків. Кількість хворих на СOVID-19 військових зросла до 170

Одинадцять нових випадків. Кількість хворих на СOVID-19 військових зросла до 170

Одинадцять нових випадків. Кількість хворих на СOVID-19 військових зросла до 170
. УНІАН

Станом на 4 липня у Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 170 осіб. За минулу добу лабораторно підтвердили 11 нових випадків захворювання.

Як повідомляє Командування медичних сил ЗСУ, всього за час пандемії одужало — 358 осіб, летальних випадків — 5. У відомстві додали, що на ізоляції, зокрема на самоізоляції, перебуває 478 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби — 75 осіб.

У закладах охорони здоров’я від коронавірусу лікуються четверо осіб (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ", Житомирський військовий госпіталь, Військово-медичні клінічні центри Південного та Західного регіону — по 1 військовослужбовцю). Стан здоров’я пацієнтів задовільний.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебувають семеро (Київська — 3 військовослужбовці, Вінницька та Одеська — по 1 військовослужбовцю, Волинська та Харківська — по 1 працівнику ЗСУ). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

"Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни", — додали у ЗСУ.

Що відомо

  • В Україні станом на 4 липня зафіксовано понад 47 тисяч хворих на COVID-19. У світі зафіксовано 11 197 278 випадків коронавірусної хвороби.
На початок