Як українські музиканти збираються проводити час на карантині

Як українські музиканти збираються проводити час на карантині

Як українські музиканти збираються проводити час на карантині

В Україні триває карантин. Ми бачимо як деякі не поспішають виконувати запобіжні заходи, введені з метою не допустити поширення коронавірусу, але поступово навіть самі вперті визнають необхідність провести наступні два тижні на домашній самоізоляції.

Тим часом, в ефірі шоу "Селекція" на Радіо Промінь відомі українські музиканти розповіли, чим планують займаються протягом карантину і радять нікому не виходити з дому без зайвої потреби.

Balaklava Blues, Марічка Марчик

У ці непрості часи, коли ми змушені сидіти вдома на карантині, єдине, що залишається – творити. Але мені захотілося не просто написати пісню або дивитись якісь концерти, а зробити щось разом з іншими. Причому не тільки з митцями, а долучити взагалі різних людей з усього світу до процесу створення музичного відео.

Ідея прийшла в голову моєму чоловікові, а я взялась її реалізовувати. Написала пост у фейсбуці про те, що “давайте разом створимо музичне відео до нової пісні “Балаклава Блюз”. Задача проста: зняти на телефон процес миття рук. Ледь не з першої секунди відгукнулася дівчина з Китаю, що здалося мені символічним.

У п’ятницю стало зрозуміло, що всі наши концерти, плани, фестивалі не відбудуться, відповідно, надходження грошей в сім’ю, де обидва батьки – музиканти, тепер є неможливим. Маркові прийшла в голову ще одна ідея: збирати найрізноманітніших музикантів у Торонто виступати у порожніх залах, а квитки продавати онлайн. Наразі є ідея зробити філіал цього проєкту в Україні.

Ірена Карпа

Привіт з Парижу! Питаєте, як тут і шо. Позакривали всі кав’ярні, ресторани, бібліотеки, музеї і навіть кінотеатри. Це дуже сумно, бо ходиш такий, і, з одного боку, такий пустий Париж, апокаліптичний абсолютно. Відчуваєш себе останнім, хто вижив. А з іншого, в принципі, дуже класно, бо ти можеш побачити місто таке, яким воно є. Але парки, наприклад, не позакривали. Люди ходять, навіть бігають джогери у масках. Ми поки що просто гуляємо з собакою і закінчили майстер-клас, абсолютно історичний, бо ми реально сиділи в останньому барі. Тримайтеся і пийте багато рідини.

Читайте також: "Які книги останнім часом читала Ірена Карпа і що вона про них думає"

СКАЙ, Олег Собчук

Мій спортивно-творчий карантин протікає добре, тому що, справді, часу з’явилося набагато більше. Можна займатися такими штуками, які відкладав давно, Так що ось такий тип розваг. Дуже непоганий, до речі, чого і усім бажаю.

Без Обмежень, Сергій Танчинець

Ми слухняно переносимо усі концерти, які мали відбутися в березні, а їх мало бути 10. Маємо величезну надію, що у квітні все зміниться, подивимось. А зараз багато часу проводимо з родинами – це велика втіха, насправді. Безперечно, я намагаюсь писати нову музику, нові пісні, будемо їх записувати, тобто – використовуємо час з користю.

Поради всім: обов’язково потрібно дотримуватися всіх порад, які нам дають в МОЗ (Міністерстві Охорони Здоров’я). Не виходьте без нагальної потреби на вулицю, мийте руки, і наблизьте своїми діями кінець цій пандемії. Будьте обережними, та не втрачайте оптимізму. Все буде добре!

Антитіла, Тарас Тополя

Протягом доби, як на державному рівні оголосили загальнонаціональний карантин, ми зробили титанічну роботу і перенесли всі концерти на квітень і травень, скасували всі концерти в Польщі і в Празі. Тому зараз, під час “коронавірусної” гастрольної паузи, ми проведемо більшість часу вдома, з рідними і близькими. Іншу частину часу віддамо студійній роботі.

Дуже важливо під час карантину приділяти увагу старшим членам родини. Прямо зараз я прямую до своєї літньої бабусі, якій майже 90 років, для того, щоб привезти їй продукти. І я це буду робити протягом найближчих 3-4 тижнів. Сильно просив її не виходити ні на які публічні місця, по своїх справах, а сидіти вдома. І це закликаю зробити інших.

Антологія українського альбому

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше