71,2% мешканців Києва віком від 60 років зробили щеплення проти COVID-19, відтак столиця перебуває на першому місці за показником вакцинації людей похилого віку.
Про це під час брифінгу 7 січня повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко
"Лідером по вакцинації осіб у віковій групі від 60 років є місто Київ з показником 71,2%", — розповів він.
Понад половину українців віком 60 років та старше також вакциновано у Львівській, Херсонській, Полтавській областях, додав Ляшко.
Читайте також: Потріскані губи та "ковідні пальці": експерти назвали шість нових симптомів "Омікрону"
За словами міністра, загалом станом на 7 лютого в Україні проведено близько 30,7 мільйона щеплень.
"Одну дозу отримали 15,5 мільйона осіб, двома дозами вакциновано близько 14,8 тисячі осіб. Бустерну дозу отримали понад 450 тисяч українців", — розповів Ляшко.
При цьому він нагадав, що вакцинація захищає від тяжкого перебігу COVID-19.
"Тенденція до госпіталізацій залишається незмінною. Майже всі, хто перебуває на лікарняних ліжках, особливо на реанімаційних, — не вакциновані", — наголосив міністр.
Що відомо
- Протягом доби 6 лютого у Києві виявили 2266 нових випадків COVID-19.
- Станом на ранок 7 лютого в Україні за добу COVID-19 виявили у майже 24 тисяч людей. При цьому протягом доби 6 лютого вакцину отримали 18 626 людей, за весь час в Україні проти COVID-19 вакцинували 15 458 482 людини.
- 21 січня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що одужав від COVID-19, який у нього діагностували за п'ять днів до того. Попереднього разу Кличко захворів на коронавірусну хворобу в жовтні 2020 року.
Читайте також
Робота з дому унеможливила спонтанний обмін думками. Як карантин впливає на співробітників
Нежить, втома та головний біль. Як розпізнати "Омікрон"
Перші ліки проти COVID-19 в Україні: що необхідно знати про "Молнупіравір"
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!