Спорт — Суспільне Київ

Дар'я Білодід здобула медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо

Дар'я Білодід вибула із заявки України на чемпіонат світу з дзюдо: у чому причина

Дар'я Білодід радіє "золоту" чемпіонату Європи з дзюдо

"Найкращий час для медалі". Дар'я Білодід здобула найбільшу перемогу за останні п'ять років, але пропустить ЧС

Ексклюзивно
У Бучі відкрили школу бойових мистецтв, яку відбудували за гроші Тайваню

У Бучі офіційно відкрили школу бойових мистецтв, яку відбудували за кошти Тайваню

Чемпіонство "Шахтарю" у матчі проти "Динамо" приніс реалізований пенальті Судаковим

"Шахтар" — чемпіон, бронзові медалі для "Кривбасу" і драматичний камбек "Миная": турнірна таблиця УПЛ після 28 турів

Україна здобула 6 медалей на Євро-2024 з тхеквондо

Україна показала найкращий результат в історії за медалями на Євро з тхеквондо: медальний залік

Метальник списа Артур Фельфнер

Метальник списа Артур Фельфнер переміг на турнірі в Німеччині з другим топрезультатом у кар'єрі

Метальник списа 20-річний Артур Фельфнер посів перше місце на турнірі в Німеччині. Він метнув спис на 83.95 метра, що стало другим топрезультатом у кар'єрі. Що відомо
Прощання Сергій Савелій

У Києві попрощалися зі спортивним журналістом Сергієм Савелієм

У Києві попрощалися зі спортивним журналістом та коментатором Сергієм Савелієм. Він помер у віці 68 років після тривалої боротьби із хворобою
"Шахтар" вдруге поспіль став чемпіоном України з футболу

"Шахтар" обіграв "Динамо" і достроково став чемпіоном України з футболу

"Шахтар" - "Динамо": результат "українського класичного" в УПЛ, хто став переможцем матчу "Шахтар" - "Динамо", турнірна таблиця чемпіонату України
Марта Костюк вдруге поспіль вилетіла з турніру після першого ж матчу

Марта Костюк поступилась Наомі Осаці у другому колі турніру WTA 1000 в Римі

Олександр Шандор судить матч «Динамо» - «Металіст»

"Рух" попросив змінити головного арбітра на матч проти "Оболоні", якого обрали через жеребкування: у чому причина