Деструктивна політика щодо НАТО та України, яку почав провадити президент Росії Володимир Путін, може бути пов'язана із послабленням його власної позиції всередині країни.
Про це заявив у коментарі Суспільному колишній посол США у Росії Майкл Макфол.
"2021 рік увійшов в історію як найбільш репресивний рік у Росії з часів розпаду Радянського Союзу. Я думаю, люди повинні зрозуміти, що сталося з паном Навальним, з незалежними ЗМІ. Репресії набагато більші, ніж раніше. Якщо Путін такий популярний і всі його люблять, чому це відбувається? Це для мене загадка. Це свідчить про те, що, можливо, він знає щось про своє справжнє становище в країні, чого ми не бачимо. І тому для нього настав зручний час для деструктиву в політиці. Україна не змінилася, НАТО не змінився – він змінився. І, можливо, є зв'язок із його особистим становищем у Росії", — пояснив він.
Дипломат також зазначив, що Україна є однією з проривних країн за останні десять років, яка все ще перебуває в демократії і тому західні союзники мають "подвоїти зусилля, щоб допомогти їй досягти успіху".
Що відомо
- Росія перекинула дивізіон ЗРК "Бук" 49-ї зенітної ракетної бригади під Воронеж, що знаходиться у приблизно 200 кілометрах від українського кордону.
- 7 грудня відбувся онлайновий саміт президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна на тлі численних повідомлень про скупчення військ РФ на кордоні з Україною. Байден і Путін говорили в закритому режимі, майже 2 години. Після перемовин із Путіним Байден поговорив із лідерами Франції, Німеччини, Італії і Британії. З президентом України Володимиром Зеленським Байден планує поговорити 9 грудня.
Читайте також
"Доля України все ще висить на волосині". Що світові ЗМІ пишуть про саміт Байдена і Путіна
SWIFT і санкції проти Путіна. Як світ має реагувати на погрози Україні. Відповідають експерти
ЗМІ продовжують повідомляти про загрозу вторгнення РФ в Україну, Кремль заперечує. Що відомо
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!