Епідемія коронавірусу: посольство закликало українців покинути Китай

Епідемія коронавірусу: посольство закликало українців покинути Китай

Епідемія коронавірусу: посольство закликало українців покинути Китай
РБК

Посольство України у Китаї наполегливо рекомендує українцям за можливості залишити цю країну через стрімке поширення коронавірусу.

Відповідне звернення опублікувала пресслужба посольства у Facebook.

"У зв’язку зі стрімким поширенням у Китаї захворювання, спричиненого новим типом коронавірусу (2019-nCoV), ПУ у КНР настійливо рекомендує українським громадянам, які перебувають на території Китаю, виїхати з цієї країни в разі наявності такої можливості", — йдеться у заяві.

Зазначається, що нині посольство шукає можливість надати допомогу громадянам, які перебувають у містах провінції Хубей, щодо яких застосовано карантинні обмеження.

Зокрема, вивчається можливість їхньої евакуації, на випадок, якщо таке рішення ухвалить українська влада.

Раніше Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов доручив дипломатичним відомствам провести повний облік українських громадян, які перебувають на території КНР, зібрати інформацію про них та встановити контакти.

У свою чергу, Міністерство охорони здоров'я має системно інформувати громадськіть про ситуацію щодо поширення коронавірусу та про заходи з його попередження та лікування.

Також планується випускати щоденний інформаційний бюлетень щодо ситуації з поширенням коронавірусу у світі та в Україні.

Як відомо:

На початок