Аеропорт Бориспіль продовжить приймати рейси з Китаю

Аеропорт Бориспіль продовжить приймати рейси з Китаю

Аеропорт Бориспіль продовжить приймати рейси з Китаю

Аеропорт Бориспіль не має наміру припиняти приймати рейси з Китаю і відправляти їх у цю країну, аргументуючи рішення "контролем над ситуацією".

"21 січня аеропорт Бориспіль отримав лист від санітарно-карантинного підрозділу ДУ “Лабараторний центр на повітряному транспорті МОЗ України” з роз’ясненнями щодо недіагностованої пневмонії, спричиненої коронавірусом. Своїм офіційним листом СКП повідомляє, що контролює ситуацію і перебуває в тісному контакті з Національними органами влади Китаю. А також не рекомендує будь-які обмеження на поїздки і торгівлю з Китаєм", — йдеться в повідомленні пресслужби аеропорту.

В аеропорту наголосили, що сповіщення про вимоги, обмеження, заборони (зокрема щодо країн, де зареєстровано хворобу), заходи та порядок з їхнього дотримання надходять від Державіаслужби.

Крім цього, інформація про виявлення на борту повітряного судна особи з ознаками інфекційної хвороби може надійти від екіпажу повітряного судна за 30 хвилин до прибуття в аеропорт або після зарулювання повітряного судна на місце стоянки.

Після встановлення трапа першим на борт відповідного повітряного судна піднімається черговий санітарної служби, оцінює ситуацію та, у випадку відсутності на борту хворого/людину з підозрою на інфекційну хворобу, надає дозвіл на продовження обслуговування пасажирів, розвантажування вантажу тощо. Або у випадку підтвердження — дає вказівку встановити повітряне судно на санітарне місце стоянки.

У Борисполі акцентують, що всі співробітники аеропорту максимально контролюють ситуацію.

Як відомо:

На початок