Китай закриває місто Ухань через поширення вірусу

Китай закриває місто Ухань через поширення вірусу

Китай закриває місто Ухань через поширення вірусу
https://oxu.az/

Влада Китаю призупининила роботу аеропорту та залізничних вокзалів міста Ухань через поширення небезпечного штаму коронавірусу.

Крім того, влада попросила місцевих мешканців не залишати місто без нагальної потреби та уникати сукупчень людей. За повідомленнями китайської преси, заборона на виїзд з міста почне діяти 23 січня о десятій ранку та триватиме щонайменше тиждень.

Крім того, припинять роботу метро, автобуси й пороми.

В Ухані, звідки почалось поширення вірусу, проживає понад 11 мільйонів людей. Це - найбільше місто центральної частини Китаю.

Як відомо:

  • У Китаї 139 людей за два дні захворіли на невідому хворобу легенів, спричинену новим типом коронавірусу, який раніше не був ідентифікований у людей.
  • Зранку 21 січня четверта людина померла від вірусу, який швидко поширився країною. Влада Китаю підтвердила, що він може передаватися від людини до людини.
  • Вірус, від якого померло вже дев'ятеро людей, може мутувати й поширюватися далі. Він уже вийшов за межі Китаю і дістався США, Таїланду та Південної Кореї.
  • 22 січня стало відомо, що в російському Хабаровську з підозрою на коронавірус шпиталізували пасажирку, яка прилетіла з Китаю.
  • Того ж дня ВООЗ скликала термінову нараду через поширення вірусу
  • На проведеній після наради пресконференції в організації заявили, що рішення про оголошення надзвичайного стану відклали на один день
На початок