Реакція на коронавірус. Турфірма повертає українців, лоукостер скасовує рейси

Реакція на коронавірус. Турфірма повертає українців, лоукостер скасовує рейси

Реакція на коронавірус. Турфірма повертає українців, лоукостер скасовує рейси
Facebook аеропорту "Бориспіль"

Туристична фірма Join UP! повертає туристів з китайського острова Хайнань, а авіакомпанія SkyUp, що виконує чартерні рейси для цього туроператора, призупиняє польоти до Китаю.

Свої рішення турфірма та лоукостер пояснюють реакцією на стрімкий розвиток ситуації зі спалахом нового коронавірусу в Китаї.

"Join UP! повертає своїх туристів з Хайнаню. Усі наші громадяни повернуться додому рейсами 29 січня та 1 лютого", — повідомив туроператор.

У фірмі пояснили, що туристи, які вже придбали й оплатили тури на острів Хайнань на найближчі тижні, мають право на повернення його вартості, а також можуть обрати альтернативний варіант для мандрівки (наприклад, Шрі-Ланку чи Єгипет).

Крім цього, Join UP! проінформував, що їхнє рішення призупинити польотну програму до Китаю стосується періоду з 3 лютого по 28 березня.

У свою чергу, авіакомпанія SkyUp повідомила, що призупиняє польотну програму на острів Хайнань через відповідне рішення замовника рейсів (фірми Join UP!). Однак 29 січня та 1 лютого лоукостер виконає з Києва до аеропорту Саньї на острові Хайнань порожні рейси для того, щоб забрати українських туристів, пише avianews.

У Міжнародному аеропорту "Бориспіль", який приймає рейси з Китаю, Суспільному розповіли, що дотримуються вказівок Міністерства охорони здоров’я, Міністерства інфраструктури та Державної авіаційної служби України.

Після прильоту літака з Китаю санітарно-карантинний підрозділ державної установи "Лабораторний центр на повітряному транспорті" (підпорядковується МОЗ) опитує екіпаж щодо наявності пасажирів з ознаками захворювання на новий коронавірус і дає дозвіл на обслуговування.

Якщо на борту нема хворого чи людини з підозрою на інфекційну хворобу, черговий надає дозвіл на продовження обслуговування пасажирів, розвантажування вантажу тощо. А у випадку підтвердження дає вказівку встановити літак на санітарне місце стоянки, аеропорт зобов’язується виділити таке місце, пояснили в "Борисполі".

Як відомо:

На початок