Китай залучає армію для запобігання поширенню вірусу

Китай залучає армію для запобігання поширенню вірусу

Китай залучає армію для запобігання поширенню вірусу
https://oxu.az/

Влада Китаю застосовує армію, щоб ізолювати щонайменше три міста у спробі зупинити поширення коронавірусу, який вже призвів до сімнадцятьох смертей та появи сотень інфікованих. ЗМІ повідомляють, що цей крок є безпрецедентним та зачепить понад 18 мільйонів людей.

За інформацією місцевих та західних видань, Центральна військова рада КНР віддала наказ центральному командуванню забезпечити підтримку блокування міста Ухань, звідки розпочалося поширення вірусу. Тут у важкому стані шпиталізовано вже понад 70 людей, 24 перебувають у критичному стані, загальна ж кількість інфікованих коронавірусом пацієнтів наблизилась до 400, повідомив на пресконференції заступник губернатора провінції Ян Юньян. Для організації блокпостів використовують бронетранспортери та іншу військову техніку.

Крім ізоляції населених пунктів, 23 січня урядовці вирішили скасувати основні події в Пекіні під час місцевого Нового року. Як повідомляє CBS, також для відвідування закриті основні туристичні пам'ятки Китаю, наприклад, Заборонене місто, яке входить до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Про підтверджені випадки захворювання повідомлялося також у Макао, Тайвані, США, Японії, Республіці Корея та Таїланді. В Гонконзі, якого вірус дістався одним з перших, місцеві скупили усі захисні маски.

Як відомо:

На початок