У "Борисполі" пасажирам з Китаю мірятимуть температуру через смертельний вірус

У "Борисполі" пасажирам з Китаю мірятимуть температуру через смертельний вірус

У "Борисполі" пасажирам з Китаю мірятимуть температуру через смертельний вірус

В аеропорту "Бориспіль" пасажирам, які прилітають з Китаю, мірятимуть температуру тіла через поширення в цій країні коронавірусу, через який вже померла 41 людина. Про це 25 січня повідомляє МОЗ.

"З 26 січня (найближчий плановий авіарейс з Китаю) в аеропорту "Бориспіль" розпочнеться температурний скринінг пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю. Фахівці санітарно-карантинного підрозділу вже підготовлені та укомплектовані інфрачервоними термометрами", – йдеться у повідомленні.

В МОЗ заявили, що попередній досвід ВООЗ показував, що вимірювання температури тіла в аеропорту "не був достатньо ефективним" методом, однак, під час спалаху коронавірусу 2019-nCoV більшість випадків хвороби в аеропортах було виявлено саме завдяки вимірювання температури.

"Такий метод значно знижує ризик занесення збудника хвороби в країну. Також для мінімізації ризику інфікування коронавірусом ВООЗ рекомендує звичайні методи профілактики ГРВІ", – повідомили у МОЗ.

Як відомо:

  • Кількість загиблих від коронавірусу у Китаї зросла до 41, понад 1300 людей інфіковані по всьому світу.
  • Влада Китаю призупинили роботу аеропорту та залізничних вокзалів міста Ухань через поширення небезпечного штаму коронавірусу. Згодом на карантин закрили міста Хуанган та Ечжоу.
  • У Журналі медичної вірусології опубліковане дослідження, яке свідчить, що в китайському місті Ухань багато осіб, які захворіли, контактували з тваринами на оптовому ринку морепродуктів Huanan. Найімовірніше, коронавірус розповсюджують кобра та крайти.
  • Аеропорт "Бориспіль" в Україні не має наміру припиняти приймати рейси з Китаю і відправляти їх у цю країну, аргументуючи рішення "контролем над ситуацією".
  • Влада Китаю застосовує армію, щоб ізолювати щонайменше три міста у спробі зупинити поширення коронавірусу, який вже призвів до сімнадцятьох смертей та появи сотень інфікованих. ЗМІ повідомляють, що цей крок є безпрецедентним та зачепить понад 18 мільйонів людей.
  • Прикордонна, митна та Держпродспоживслужба України посилили заходи безпеки в аеропортах та пунктах пропуску на кордоні задля виявлення та попередження випадків захворювання на коронавірус.
  • Суспільне зібрало все, що треба знати, аби вберегтися від нового вірусу з Китаю.

На початок