Коронавірус: Китай закрив на карантин три міста

Коронавірус: Китай закрив на карантин три міста

Коронавірус: Китай закрив на карантин три міста
efekto10.com

Близько 20 мільйонів мешканців китайських міст Ухань, Хуанган та Ечжоу опинилися на карантині у зв'язку зі стрімким розповсюдженням нового штаму коронавірусу. Транспортне сполучення припинене, у містах проводяться заходи з дезинфекції.

Станом на 23 січня підтверджено 17 смертей, ще 570 людей заражені.

Сполучення з Уханем, Хаунганом та Ечжоу зупинене. Як повідомляють місцеві мешканці у соцмережах, виїзди були закриті о 10:00 23 січня, призупинені перевезення пасажирів на метро, автобусах, зачинені коридори для виїзду потягів. За даними New York Times, китайська влада планує ввести жорсткі обмеження на поїздки ще в чотири міста.

Мешканцям дозволяють виїжджати тільки за наявності "особливих обставин". Таким чином влада намагається стримати вірус, який встиг розповсюдитися на кілька країн за неповний тиждень (нині зафіксовані випадки захворювань у Південній Кореї, Японії, Тайвані, Тайланді, Індонезії та США).

Китай закрив вже три міста на карантин через коронавірус
arcgis.com

23 січня стало відомо, що найімовірнішими розповсюдниками коронавірусу є отруйні кобри і крайти.

За словами віцеміністра Національної комісії охорони здоров'я Лі Біна є докази того, що захворювання "переважно передавалося через дихальні шляхи".

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, коронавіруси — це сімейство вірусів, що спричиняють низку захворювань від звичайної застуди до важчих респіраторних симптомів. Ці віруси передаються між тваринами та людьми, раніше були випадки передачі такої інфекції людям від котів і верблюдів.

Найпоширенішими симптомами подібного захворювання є респіраторна інфекція, лихоманка, кашель, задишка та утруднення дихання. Вони можуть призвести до пневмонії, важкого гострого респіраторного синдрому, ниркової недостатності і смерті.

Водночас у Національній академії охорони здоров'я повідомили, що в кількох померлих не було гарячки, що "може ускладнити глобальні зусилля з перевірки заражених мандрівників, коли вони прибувають в аеропорти й інші туристичні центри".

Як відомо:

На початок