Біатлон: Кубок світу
Збірна Італії оприлюднила склад на перший етап Кубка світу з біатлону: хто у заявці

. Доротея Вірер. Фото: AP Photos

Одна дебютантка та повернення Гофера.

Збірна Італії назвала склад на перший етап Кубка світу 2023/24 з біатлону в Естерсунді. Заявку команди наводить офіційний сайт Італійської федерації зимових видів спорту.

За підсумками минулого сезону Італія посіла четверте місце у медальному заліку Кубка світу з 17 нагородами (чотири — золоті). Три перемоги здобула Доротея Вірер, одну — Ліза Віттоцці.

Обидві лідерки італійської команди фінішували у топ-3 особистого заліку серед жінок: Вірер стала другою, Віттоцці — третьою. А у чоловічій збірній Італії найкращий результат у сезоні 2022/23 показав Томмазо Джакомель — 12-те місце.

Склад Італії на перший етап Кубка світу 2023/24: що потрібно знати

• Доротея Вірер та Ліза Віттоцці очікувано очолили заявку Італії на етап в Естерсунді. При цьому Вірер у понеділок, 20 листопада, повідомила в соцмережах, що у неї висока температура — 39.
  • До складу жіночої збірної потрапила одна дебютантка — 23-річна Беатріс Трабуккі.
  • Натомість до заявки чоловічої команди повернувся її багаторічний лідер Лукас Гофер, який пропустив минулий сезон Кубка світу через травми.
  • На старті змагального року Італія має квоту у шість біатлоністок та п'ять біатлоністів на особисті гонки.

Хто увійшов до складу Італії на перший етап Кубка світу

• Жінки: Доротея Вірер (№2 минулого сезону), Ліза Віттоцці (№3), Самуела Комола (№37), Ребекка Пасслер (№39), Ханна Аухенталлер (№57), Беатріс Трабуккі (дебютантка)
  • Чоловіки: Томмазо Джакомель (№12), Дідьє Біона (№46), Патрік Браунгофер (№54), Елія Дзені (№94), Лукас Гофер (пропустив сезон)

Розклад першого етапу Кубка світу (Естерсунд, Швеція)

Кубок світу 2023/24: що відомо

• Серед топових європейських команд зі складом вже визначилися в Швеції, Норвегії, Німеччині та Франції. Зокрема, в Естерсунді захист Великих кришталевих глобусів розпочнуть Йоганнес Бьо і Жюлія Сімон.
  • Збірна України також визначилася зі складом чоловічої та жіночої команд. Так, не змагатимуться на першому етапі Дмитро Підручний та Юлія Джима.
  • Новий сезон Кубка світу стартує в суботу, 25 листопада, з одиночної та класичної змішаних естафет в Естерсунді.