Анна Рижикова з особистим рекордом сезону здобула "бронзу" етапу Діамантової ліги на 400 м з/б

Анна Рижикова з особистим рекордом сезону здобула "бронзу" етапу Діамантової ліги на 400 м з/б

Анна Рижикова
Анна Рижикова. Анна Рижикова. Фото: "Жорстка атлетика"

Перший старт українки у сезоні Діамантової ліги – і місце на подіумі.

34-річна українська бігунка Анна Рижикова фінішувала у трійці призерок етапу Діамантової ліги у Марракеші. Сталося це на дистанції 400 метрів з бар'єрами, які уперше в сезоні були представлені на змаганнях.

Для Рижикової старт на етапі в Марракеші був другим у сезоні, і першим у рамках Діамантової ліги. Свої перші змагання на 400 м з/б Анна виграла з результатом 55.83 сек, а також допомогла Україні відібратися на Олімпіаду-2024 в змішаній естафеті 4х400 метрів.

Змагатися у Марракеші у рамках Діамантової ліги мали дві українські бігунки, але Вікторія Ткачук не бігла на етапі. Відтак, Рижикова була єдиною українкою на етапі загалом.

  • Участь у забігу на 400 м з/б взяли вісім атлетик. Фавориткою вважалася Расселл Клейтон - представниця Ямайки, яка цього сезону вибігала з 54 секунд. Загалом швидшою за Рижиковою у цьому сезоні були одразу чотири бігунки.
  • Рижикова на екваторі дистанції йшла третьою, змогла втримати цю позицію і на останній 200-метрівці.
  • Рижикова пробігла дистанцію за 55.06 секунди, що на 0.77 секунди краще за попередній найкращий результат сезону. Це дозволило їй фінішувати третьою.
  • Перемогла в забігу Расселл Клейтон з результатом 53.98 сек, а другою на подіумі стала теж представниця Ямайки – Шіян Селмон, 54.27 сек.

Для Рижикової – це перший подіум на рівні Діамантової ліги з 30 червня 2022 року. І загалом 12-й у кар'єрі.

На початок