Біатлон: Кубок IBU

Біатлон: Кубок IBU

Україна назвала склад чоловічої збірної з біатлону на перший етап сезону Кубка світу та Кубка IBU

Україна назвала склад чоловічої збірної з біатлону на перший етап сезону Кубка світу та Кубка IBU

Ексклюзивно
Україна назвала склад чоловічої збірної з біатлону на перший етап сезону Кубка світу та Кубка IBU
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Одинадцять біатлоністів розподілені на два старти.

Тренерський штаб чоловічої збірної України визначив склад команди на стартові гонки нового сезону в рамках Кубка світу та Кубка IBU. Про це ексклюзивно повідомили Суспільне Спорт у команді.

За підсумками минулого сезону чоловіча збірна України завоювала старову квоту в п'ять осіб на рівні Кубка світу, а також в шість – на Кубку IBU. У перших гонках нового сезону українці використовуватимуть на максимум квоту Кубка світу, але заявлять лише п'ять осіб на Кубок IBU.

Суспільне Спорт — ексклюзивний транслятор Кубка світу та Кубка IBU з біатлону. Дивіться наживо усі гонки сезону на сайті та телеканалі Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Склад команди сформувався за підсумками контрольних стартів у Контіолахті, де виступала команда "А" та команда "Б" чоловічої збірної, а також збірні Фінляндії та Казахстану. Одну з цих гонок виграв Денис Насико, іншу – Антон Дудченко.

Склад збірної України з біатлону (чоловіки) на старт сезону

  • Кубок світу: Антон Дудченко, Артем Прима, Богдан Цимбал, Денис Насико, Тарас Лесюк, Артем Тищенко
  • Кубок ІBU: Віталій Мандзин, Руслан Ткаленко, Роман Боровик, Богдан Борковський, Дмитро Грущак

Перший етап Кубка світу розпочнеться в суботу, 25 листопада. А стартові гонки Кубка IBU – в четвер, 30 листопада.

У рамках першого етапу Кубка світу чоловіки проведуть п'ять гонок – змішані естафети, індивідуальну гонку, класичну естафету, спринт та переслідування. На особисті гонки Україна зможе поставити 5 біатлоністів.

У рамках Кубка IBU – індивідуальна гонка, спринт та змішана естафета.

На що звернути увагу у складі України

  • Пропускає стартовий етап сезону Дмитро Підручний, який відновлюється після травми. Його повернення очікується на другий етап Кубка світу.
  • Дебютуватиме на дорослому рівні 19-річний Богдан Борковський, свій другий сезон серед дорослих проводитимуть 20-річний Віталій Мандзин та 23-річний Дмитро Грущак.
  • Тарас Лесюк потрапляє у склад команди на Кубок світу уперше з етапу в Антгольці попереднього сезону, після чого був переведений до команди "Б".
  • 36-річний Артем Прима розпочне свій 15-й сезон на рівні Кубка світу – він є найдосвідченішим біатлоністом за цим показником у складі збірної України.

На початок