Ланку та Лолі — по вісім років! У Миколаївському зоопарку відзначили день народження хижих

Ланку та Лолі — по вісім років! У Миколаївському зоопарку відзначили день народження хижих

Стенд з фото Ланка та Лоли у зоопарку. Миколаїв
Стенд з фото Ланка та Лоли у зоопарку. Миколаїв, 25 травня 2024 року. Миколаївський зоопарк/Facebook

У Миколаївському зоопарку відсвяткували день народження двох левів. Самцю Ланку та самці Лолі виповнилося по вісім років.

Про це повідомили на сторінці у Фейсбук зоопарку.

Народилися тварини в Південній Африці, а подарував їх зоопарку десятого жовтня 2016 року житель Києва. Восьмий день народження Ланк та Лола відзначили 25 травня, зазначили у зоопарку.

"Зробили показову годівлю для всієї царської родини, а всі відвідувачі, які завітали, мали змогу поспостерігати за поведінкою левів. А ще у відвідувачів була змога прослухати цікаву та пізнавальну інформацію про іменинників та їхній прайд", — йдеться у повідомленні.

Наші іменинники контактні та ласкаві тварини до співробітників, добре впізнають тих людей, які за ними доглядають. Живуть вони справжнім левиним прайдом, разом з ними проживають їх діти Кім та Кора, які народилися 24 листопада 2021 року.
Працівниця зоопарку розповідає відвідувачам інформацію про левів, 25 травня 2024 року
Працівниця зоопарку розповідає відвідувачам інформацію про левів, 25 травня 2024 року. Миколаївський зоопарк/Facebook

"Іменинник Ланк є справжнім вожаком свого прайду, але його син Кім при розподілі їжі намагається заявляти про свої права", — розповіли працівники зоопарку.

За інформацією закладу, Ланка та Лолу виховували з місячного віку люди.

"Незважаючи на це, тварини все ж таки не стали "плюшевими іграшками". Це справжні хижаки з природними інстинктами", — додали у зоопарку.

Завідувачка відділу хижих тварин Тетяна Бондаренко з 1974 року обліковує народжених у миколаївському зоопарку левенят.

"З того часу в Миколаївському зоопарку народилося 144 левеняти. Один із перших досвідів штучного вигодовування левенят був описаний зоотехніком Миколаївського зоопарку Людмилою Юхимівною Нічиковою у 50-х роках 20 сторіччя", — повідомили у зоопарку.

Що відомо про тварин у зоопарку

  • У Миколаївському зоопарку шостого травня 16-річчя відзначив слон Шанті. Азійський слон народився у Ганноверському зоопарку, а у 2019 році прибув до Миколаєва зі своїм товаришем — слоном Дінкаром.
  • Із початку 2024 року у родинах верблюдів, лам та поні народилися дитинчата. Новонароджена малеча грається, пізнає світ та зустрічає відвідувачів у літніх вольєрах.
  • 19 січня 2024 року бегемоту Казимиру у Миколаївському зоопарку виповнилось 46 років.
  • Автори Платформи MY ART організували освітній захід у рамках проєкту "ПРОщо? Миколаїв". Зустріч присвятили звіринцю у Миколаєві, учасникам розповіли про особливості годівлі та лікування тварин.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок