Спорт — Суспільне Миколаїв

Миколаївські футболісти отримали спортивне екіпірування

Підтримка Данії: миколаївські спортсмени отримали футбольне екіпірування

спортсмен, Микола Соя, Дніпропетровщина

Старший лейтенант 93-ї бригади "Холодний Яр" здобув "золото" та "срібло" на чемпіонаті світу з карате

"Ніко-Баскет"

"Ніко-Баскет" — призери чемпіонату України з баскетболу: спортсменів нагородив міський голова Миколаєва

Призери змагань з параплавання

Миколаївські параплавці здобули 10 золотих та 7 срібних медалей на чемпіонаті України

Каратисти на змаганнях у Європі разом з тренером

Спортсмени з Миколаївщини вибороли сім нагород на європейському чемпіонаті з кіокушин карате

Як працює миколаївська школа танців Harlem

"Майбутні зірки": миколаївська школа танців "Harlem" про діяльність під час війни

Миколаївська школа танців Harlem продовжує свою діяльність під час воєнного стану: виступи, досягнення, стилі танців та тренування танцюристів різного віку
Олег Колодій

Представник Луганщини Олег Колодій здобув перемогу на особистому чемпіонаті України зі стрибків у воду

Представник Луганської області Олег Колодій у парі з Данилом Коноваловим з Миколаївщини вибороли "золото" у синхронних стрибках серед чоловіків. З яким результатом вони обійшли суперників?
Учасники забігу біля міської ради, 18 травня 2024 рік, Миколаїв

"Спорт для всіх": у Миколаєві відбувся забіг з участю півтисячі людей

У Миколаєві відбувся забіг “Спорт для всіх”, у якому взяли участь 500 людей різного віку, включаючи дітей та дорослих. Під час змагань учасники бігли дистанції в 5 та 10 кілометрів, а також брали участь у скандинавській ходьбі
Ольга Харлан, українська шаблістка здобула срібло етапу Кубка світу в Пловдиві, Болгарія.

Ольга Харлан виграла четверту нагороду в сезоні Кубка світу з фехтування: "срібло" у Пловдиві

Сергій Гуссіді

У Миколаєві відбулися змагання з баскетболу, які присвячені загиблому захиснику України