На Львівщині коронавірус підтвердили ще у 167 мешканців

На Львівщині коронавірус підтвердили ще у 167 мешканців

На Львівщині коронавірус підтвердили ще у 167 мешканців
. Суспільне Львів

За увесь час коронавірус на Львівщині підтвердили у 69 570 людей. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 470 людей. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 167 людей. Від COVID-19 померло 2043 людини. Одужало 58 110 людей.

За попередню добу госпіталізували 109 мешканців із діагнозом COVID-19. Скеровано на самоізоляцію - 361 людину.

В реанімації перебувають 125 пацієнтів, з них на апаратах ШВЛ - 26. Померло 8 людей. У лікарняних стаціонарах 1250 хворих.

Що відомо

  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що вакцинація від COVID-19 в Україні на комерційній основі буде проходити паралельно з державною вакцинацією.
  • Міністерство охорони здоров'я планує розпочати кампанію з вакцинації населення від коронавірусу орієнтовно в середині лютого. Для щеплення використовуватимуть препарати китайського розробника Sinovac та американського Pfizer.
  • Закупівлю вакцини від COVID-19 для України буде здійснювати міжнародна компанія Crown Agents.
  • Оперативний штаб МОЗ з вакцинокерованих інфекцій затвердив план вакцинації населення від COVID-19, за яким вона відбудеться у чотири етапи та має охопити половину населення України за понад рік.
  • У світі вже розповсюджено понад 39 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу у щонайменше 49 країнах з високим рівнем доходу. При цьому найбідніша держава отримала тільки 25 доз.
  • Кампанія з вакцинації від коронавірусу розпочалася вже у 46 країнах, 38 з яких відносяться до країн із високим рівнем доходу.
  • Європейська комісія закликала держав-членів ЄС встановити ціль прищепити щонайменше 70% населення об'єднаня до літа 2021 року.
На початок