Спорт — Суспільне Львів

"Рух" — "Динамо", матч заключного, 30-го туру в сезоні чемпіонату УПЛ з футболу 2023/24.

В УПЛ провели останній тур сезону 2023/24: результати та підсумкова турнірна таблиця

"Дніпро-1"

Головні інтриги УПЛ перед останнім туром: боротьба за дві єврокубкові позиції, місця в перехідних матчах та виживання

Андрій Кобзарук здобув першу в кар'єрі медаль на Євро зі стендової стрільби

Україна здобула другу в історії медаль на Євро зі стендової стрільби у чоловічому скіті: як це сталося

Інгулець чемпіон

"Інгулець" виграв Першу лігу, перемігши у чемпіонському матчі львівські "Карпати"

"Шахтар" уперше з листопада 2023-го втратив очки в УПЛ, 20 травня 2024

Перша втрата очок "Шахтарем", драматична боротьба аутсайдерів: турнірна таблиця УПЛ після 29 турів

Забіг на підтримку захисників "Азовсталі" у Львові, 18 травня 2024 року

Два роки в полоні. У Львові влаштували забіг на підтримку оборонців Маріуполя

8 травня у Львові в Стрийському парку відбувся благодійний забіг на підтримку захисників Маріуполя, які вже два роки перебувають в полоні. До події долучилась майже сотня учасників.
Оперний театр у Львові

У Львові відбудеться чемпіонат України зі стріт воркауту

В суботу, 18 травня, понад 200 атлетів будуть змагатися на чемпіонаті України із воркауту. Змагання будуть відбуватися на площі перед Львівською оперою
Гравці ФК "Карпати"

Львівський ФК "Карпати" отримав право на бронювання працівників

Львівський ФК "Карпати" визнали критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Клуб отримав можливість забронювати 50% військовозобов'язаних працівників.
Чемпіонство "Шахтарю" у матчі проти "Динамо" приніс реалізований пенальті Судаковим

"Шахтар" — чемпіон, бронзові медалі для "Кривбасу" і драматичний камбек "Миная": турнірна таблиця УПЛ після 28 турів